comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserisporlu taraftarlardan Sumudica'ya büyük tepki! (Kapalı Kale)

07 Mayıs 2018, Pazartesi 23:56
Kayserisporlu taraftarlardan Sumudica'ya büyük tepki! (Kapalı Kale)

Beşiktaş maçı öncesi kartal pozu ile poz veren Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica büyük tepki...

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 32.haftasında Beşiktaş'a konuk olan Kayserispor'a sahadan aldığı 2-0'lık mağlubiyetin yanı sıra Rumen teknik adam Marius Sumudica'nın yaptığı Kartal Pozu konuşuluyor.
Kayserispor taraftarı grubu Kapalı Kale yaptığı yazılı açıklamada, " Köçekler bile senin eline su dökemez sayın hocam! Sanma ki sayın derken sana olan saygımızdan hâlen Kayserisporumuzun. Mevcut teknik direktörü olduğundandır.
 

Sumudica'nın verdiği kartal pozu


Peki ya senin duruşun hocam hangi karakterinin duruşu hani şu berabere biterken tribünlere koşarak sevinç çığlıkları atarken  ki karakterin mi yoksa tribün önünde takımını yanına alarak verdiğin pozdaki kişi mi senin karakterin! Şehrimize ve 53 yıllık şerefli mazimize karaktersizliğine leke düşüremezsin hoca ya son olan olaylardan dolayı bütün şehir ve cefakar taraftarından özür dileyeceksin yada karaktersizliğini kabul edip bu şerefli armayı ve toprakları terk edeceksin!  Bu şerefli armanın en büyük sembolüdür. Emek, onur, hak, şeref ve mücadele bu ülküleri kendinde hissetmeyen her kim varsa bir an önce bu armayı terk etsin bizim sevdamız spor magazin sayfalarının haber yapacağı cinsten değil. Uğruna can verenlerin sonunda acı olduğunu bile bile canım feda olsun diye haykıranların yer aldığı gazete sayfalarının haber yapacağı cinsten. Sana Gazete manşetlerinin en üstünden haykırıyoruz, hoca ya ayağını denk al!
Kayserispor ile ilgili haberlere Kayserispor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"