comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserisporlu futbolculardan EURO 2024 için destek

27 Haziran 2018, Çarşamba 13:34
Kayserisporlu futbolculardan EURO 2024 için destek

Kayserisporlu futbolcular Asamoah Gyan, Ryan Mendes ve Sapunaru, Türkiye'nin 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) adaylığına destek verdi.

FutbolArena - Türkiye'nin EURO 2024 adaylığıyla ilgili oluşturulan sosyal medya hesaplarında yer alan videoda açıklamaları bulunan Kayserisporlu futbolcular Gyan, Mendes ve Sapunaru şampiyonanın Türkiye'de düzenlenmesi gerektiğini söyledi.

Ganalı yıldız futbolcu Gyan, Türkiye'nin en iyi ülkelerden bir tanesi olduğunu belirterek,  "Özellikle de İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden bitanesi. Şehri görmek için dünyanın farklı yerlerinden gelenler var. İstanbul dışında da çok  güzel şehirler var." ifadelerini kullandı. 
"TARAFTARLAR FUTBOLA ÇOK BAĞLI"

Türkiye'nin güzel stadyumlara sahip bir ülke olduğunu ifade eden Yeşil Burunlu Ryan Mendes, "Taraftarlar gerçekten futbola çok bağlılar. Türkiye Euro 2024'e ev sahipliği yaparsa harika olur." diye konuştu. 

Türkiye'nin çok güzel bir ülke olduğunu vurgulayan Rumen futbolcu Sapunaru ise, "Türkiye 2024'ü cok kolay bir şekilde organize edebilecek bir ülke. Herşeye sahip bir ülke. Yeni stadyumlar, tesisler ve taraftarlar." dedi.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.