comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserisporlu Deniz Türüç'ten Beşiktaş ve Fenerbahçe transfer açıklaması

17 Mayıs 2018, Perşembe 18:15
Kayserisporlu Deniz Türüç'ten Beşiktaş ve Fenerbahçe transfer açıklaması

Kayserispor'un başarılı futbolcusu Deniz Türüç, sezon sonunda üç büyüklere transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Kayserispor'da bu sezon sergilediği başarılı performansla, transfer dönemi henüz resmi olarak başlamamasına rağmen adı Beşiktaş, Galasaray ve Fenerbahçe ile anılan Deniz Türüç, geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. 

Lig Radyo'ya konuşan Kayserispor'un başarılı futbolcusu Deniz Türüç, transfer dönemine ilişkin çarpıcı ifadeler kullandı. 
"ADIMIN ANILMASI BENİ MUTLU EDER"

Şenol Güneş, Aykut Kocaman veya Mustafa Denizli... Bunların hepsi Türk futbolu için önemli isimler. Dolayısıyla onların çalıştırdığı takımlarla adımın geçmesi beni her zaman mutlu eder"

"KAYSERİSPOR'UN MENFAATLERİ DOĞRULTUSUNDA TRANSFER OLMAK İSTERİM"

İki sezondur yaklaşık 40 gole katkı yaptım. Büyük takımı kim istemez. Ben de kendi adıma artık buna hazırım. Bu adımı atmak istiyorum. Kulübüm için de benim için de en doğrusu eminim ki bu. Kayserispor'un menfaatleri doğrultusunda bu yaz transfer olmak isterim." 


Deniz Türüç kimdir?


Deniz Türüç bu sezon Kayserispor formasıyla Süper Lig'de 31 maçta 5 gol attı, 6 asit yaptı. Toplamda ise 37 maçta 9 gol ve 7 asist kaydetti. 

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"