comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserisporlu Deniz Türüç: "Beni en fazla zorlayan futbolcu Galatasaray'da oynuyordu."

07 Ocak 2018, Pazar 21:39
Kayserisporlu Deniz Türüç:

Kayserisporlu yıldız futbolcu Deniz Türüç ligde kendisini en fazla zorlayan futbolcuyu söylerken, Cenk Tosun'un Everton'a transferini de değerlendirdi. 

FutbolArena - Kayserispor'un yıldız futbolcusu Deniz Türüç sezonun ikinci yarısında beklentilerini ve kariyer hedeflerini anlattı. Deniz Türüç ayrıca ligde kendisini en fazla zorlayan futbolcunun Galatasaray'dan olduğunu söyledi. beIN Sports'a konuşan Deniz Türüç'ün açıklamaları şu şekilde:

"CAROLE BENİ ÇOK ZORLUYORDU"
Deniz Türüç ligin ikinci yarısında dikkatli olacağım dediğin bir futbolcu var mı sorusuna, "Vardı gitti. Carole vardı zamanında. Geçen sezondan ona karşı baya zorlandım. İnşallah ligin ikinci yarısında rahat olurum tabi. (Gülerek) Ancak ben oyun içerisinde sağ kanatta zorlanırsam, sol kanada geçiyorum. Solda zorlanırsam, sağa geçiyorum. Hareketli oynamaya çalışıyorum. yanıtını verdi. 


Kayserispor'da Deniz Türüç'ten Cenk Tosun açıklaması


Gaziantepspor'dan Beşiktaş'a, Beşiktaş'tan Premier Lig kulübüne gitmesi Cenk Tosun için harika bir olay. Böyle bir profil herkesin aklında var. Avrupa'da oynamak herkesin hedefi. Benim de doğal olarak böyle bir hedefim var. Kulüp de, ben de biliyorum. Sezon sonu için hayırlı olursa inşallah diyorum. Cenk Tosun'un da İngiltere'de iyi işler yapacağına inanıyorum. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

SON 48 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)