comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'dan William De Amorim transferi için açıklama

03 Ocak 2018, Çarşamba 20:57
Kayserispor'dan William De Amorim transferi için açıklama

Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, Brezilyalı futbolcu William De Amorim'in transferi için kulübü ile görüşmelerin devam ettiğini aktardı.

FutbolArena - Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, ellerinde alternatifli bir transfer listesi bulunduğunu, takıma takviye yapacaklarını söyledi. AA muhabirine açıklamalarda bulunan Bedir, teknik direktörleri Marius Sumudica'nın kendilerine verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.
 

Kayserispor William De Amorim'i transfer edecek mi?


Romanya 1. Lig takımlarından FCSB'de forma giyen Brezilyalı futbolcu William De Amorim'in transferi için kulübü ile görüşmelerin devam ettiğini aktaran Bedir, "Hocamız bizden ilk önce bir kanat oyuncusu istedi, Amorim, Sumudica'nın eski öğrencisi ve alternatifli listemizde ismi var. Sözleşmesi devam eden bir oyuncu olduğu için önce kulübüyle görüşmelere başladık ve belli bir mesafe katettik. Kulüple anlaştıktan sonra da futbolcuyla görüşeceğiz. Amorim'in transferi konusunda kulübüyle yüzde 70 anlaştık. Bu oyuncuyu ilk aşamada sezon sonuna kadar kiralamayı düşünüyoruz." şeklinde konuştu.

KAYSERİSPOR TRANSFERİ BİTİRDİ
FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Erol Bedir kesin konuşmaktan kaçınsa da Kayserispor transferi sonuçlandırdı. Kayserispor William'ı kiralık olarak kadrosuna katarken 600 bin euroluk satın alma opsiyonunu da elinde bulunduracak.

Yarın takımın Antalya'da kampa gireceğini ve yapmayı düşündükleri takviyeleri bir an önce gerçekleştirmek için gayret ettiklerini dile getiren Başkan Bedir, öncelikle kanat oyuncusu transferini gerçekleştirip Antalya kampına yetiştirmeyi planladıklarını ifade etti.

Kayserispor ile ilgili tüm gelişmeleri Kayserispor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)