comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'dan hakem tepkisi: 'Açıklamaya cesaretiniz var mı?'

05 Aralık 2020, Cumartesi 16:47
Kayserispor'dan hakem tepkisi: 'Açıklamaya cesaretiniz var mı?'

Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, Göztepe maç sonu paylaşımıyla VAR'a tepki gösterdi.

FutbolArena - Süper Lig'in 11. haftasında Göztepe, sahasında Kayserispor'la 1-1 berabere kaldı. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz ve teknik direktör Samet Aybaba maçın ardından hakemlere tepki gösterdi.

SAMET AYBABA: "ORTA HAKEMİ BİLE ÇAĞIRMADAN GOLÜ İPTAL ETTİLER"
Kayserispor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Maç içerisinde mükemmele yakın bir oyun ortaya koyarak ve çok pozisyona girdik. Rakibimize yediğimiz gol dışında bir duran toptan pozisyon verdik. Göztepe ciddi bir deplasman, iyi bir takım. Bu mücadele önemliydi. Saha içinde herkesin dikkat etmesi lazım. İptal edilen golümüzde VAR hakemi orta hakemi bile çağırmadan golü iptal ettiler. Pandemi sürecinde zor koşullar altında mücadele ediliyor. Hakem arkadaşların daha dikkatli olmalarını rica ediyorum. Keşke 3 puan olsaydı ama böyle oynadığımız sürece şansın bize döneceğine inanıyorum." diye konuştu.

MUSTAFA TOKGÖZ: "HAKKIMIZ OLAN 3 PUANIMIZ ÇALINDI"
Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz maç sonu paylaşımında "Bu maçta hakkımız olan 3 puan çalınmıştır. VAR hakemiyle konuşmalar yapan Yaşar Kemal'i ekrana gidip izlettirmeyen sebep nedir? Açıklama yapmaya cesaretiniz var mı?" ifadelerini kullandı.

BERNA GÖZBAŞI: "BUGÜN 'UĞUR'SUZ BİR GÜNDÜ"

Maçın hakemi Yaşar Kemal Uğurlu'nun yönetimine tepkili olan Berna Gözbaşı ise "Kimse verdiğimiz mücadelenin önünü kesemeyecek. Bugün "UĞURSUZ" bir gündü. Futbolcularımızı ve teknik yönetimi alkışlıyorum. Haydi Kayseri kenetlen." paylaşımını yaptı.

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"