comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'dan flaş teknik direktör kararı (Kayserispor'un yeni teknik direktörü kim olacak?)

15 Mayıs 2018, Salı 21:06
Kayserispor'dan flaş teknik direktör kararı (Kayserispor'un yeni teknik direktörü kim olacak?)

Kayserispor'un yeni teknik direktörü kim olacak? Kayserispor yönetimi Sumudica'dan boşalan koltuğun yerine kimi getirecek? Detaylar haberimizde.

FutbolArena Özel - Kayserispor'da Sumudica şoku. Sarı kırmızılı yönetim resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Rumen teknik adam Sumudica ile yolların ayrıldığını açıkladı. Kayserispor yönetimi liglerin bitimine 1 hafta kala yeni teknik direktörü belirlemek için kolları sıvadı.


Kayserispor'un yeni teknik direktörü kim olacak?


Kayserispor yönetimi Sumudica ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktör arayışlarına başladı. Kayserispor'da 1-2 gün içerisinde yeni teknik direktör belirlenecek. Yönetim, %90 oranında Türk bir çalıştırıcı ile anlaşacak. Yeni teknik direktör belirlenene kadar takımı yardımcı antrenör Hakan Ertürk ve alt yapı antrenörleri çalıştıracak.
 

Kayserispor'da Sumudica dönemi sona erdi


Kayserispor'da Marius Sumudica şoku. Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica ve yardımcıları bugün yapılan antrenmana çıkmadı. Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica ve yardımcıları bugün yapılan antrenmana çıkmadı.

Yaşanan bu gelişme üzerine Kayserispor Kulübü resmi internet sitesinden Sumudica ile yolların ayrıldığını açıkladı. 
İŞTE O AÇIKLAMA;

''Sayın Sumudica ile yaptığımız görüş alışverişi sonucu, karşılıklı anlayış çerçevesinde yollarımızın ayrılmasına karar vermiş bulunmaktayız. Hocamıza KAYSERİSPOR'a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.''

Spor Toto Süper Lig ile ilgili son gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"