comScore
1 / 8

Kayserispor'dan flaş açıklama! Beşiktaş maçına çıkacak mı?

FutbolArena - Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Beşiktaş maçına çıkıp çıkamayacakları konusuyla ilgili FutbolArena’ya konuştu.

2 / 8
Spor Toto Süper Lig’in 32. haftasında Beşiktaş sahasında Kayserispor’u konulk edecek.
3 / 8
TFF’den yapılan açıklamada maçın daha önce 6 Mayıs Pazar günü oynanacağı açıklanmıştı. Kayserispor bu durumda uçak seferi bulamadıkları için maça çıkamayabileceğini açıklamıştı.
4 / 8
Fakat Beşiktaş’ın Türkiye Kupası yarı finaline çıkmaması sonucu kupadan elenmesiyle Kayserispor karşılaşmasının günü de değiştirildi.
5 / 8
Bu gelişme sonrası Kayserispor’un maça çıkıp çıkmayacağı merak ediliyordu. Konuyla ilgili Kayserispor Başkanı Erol Bedir, FutbolArena’ya konuştu.
6 / 8
FutbolArena’ya konuşan Erol Bedir şunları söyledi. "TFF’den bize bugün yazı geldi. Maçın pazartesi günü oynanacağını belirtmişler. Daha önce maç pazar günü olduğu için cumartesi günü kafilemizdeki sayıyı karşılayabilecek uçak seferi olmadığında maça çıkamayabileceğimizi duyurmuştuk.
7 / 8
"TFF’den bize bugün yazı geldi. Maçın pazartesi günü oynanacağını belirtmişler. Daha önce maç pazar günü olduğu için cumartesi günü kafilemizdeki sayıyı karşılayabilecek uçak seferi olmadığında maça çıkamayabileceğimizi duyurmuştuk."
8 / 8
"Fakat şu anda böyle bir sorunumuz yok. Pazar günü için uçak ayarlandı, maça çıkacağız"