comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'dan Deniz Türüç açıklaması: "Fenerbahçe ve Galatasaray daha istekli."

16 Temmuz 2019, Salı 20:36
Kayserispor'dan Deniz Türüç açıklaması:

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Deniz Türüç'ün transferi hakkında net ifadeler kullanırken; Galatasaray ve Fenerbahçe'nin daha istekli olduğunu söyledi. 

FutbolArena - Kayserispor Başkanı Erol Bedir, kulüplerin maddi durumlarının yanı sıra Deniz Türüç ve Mensah transferleri hakkında konuştu. 

"YAYINCI KURULUŞ ÖDEMELERİ GECİKTİRDİ"
Kulüplerimizin durumu ciddi şekilde sıkıntı. Borçsuz kulüp varsa, beIN Sports'tan gelecek parayı bekliyor -ki, borçlanmasın. Dolayısıyla naklen yayın gelirleri kulüplerimiz için çok önemli. Anadolu kulüplerinin bütçesinin %80 ve %90'ını yayın gelirleri oluşturuyor. Ödemelerde yaşanan gecikmeler takımları zor duruma soktu. 

"DENİZ HANGİ KULÜBÜ İSTERSE ORAYA GÖNDERECEĞİZ"

Ekonomik olarak beklentilerimiz var tabi ama aradaki bonservis farklarına çok bakmadan, Deniz Türüç'ün düşüncesi benim için daha önemli. Hangi kulübü tercih edecekse biz oraya göndereceğiz. Ancak henüz o noktaya gelmedi. Deniz Türüç bütün takımlarımızda oynayabilecek milli futbolcu. Ben kendisine de sordum; "Bana değer verecek, beni güçlü olarak takımına dahil edecek kulüpte oynamak istiyorum." dedi. Beni 2, 3. planda düşünecek takımda oynamak istemiyorum dedi. 

"GALATASARAY VE FENERBAHÇE DAHA İSTEKLİ"

Beşiktaş'la daha önce görüşmüştük. Beşiktaş çok fazla para harcamadan transferi yapmak istiyor. Tabi saygı duyuyoruz. Deniz Türüç transferinde Fenerbahçe ve Galatasaray daha çok istekli. Beşiktaş ise çok fazla para harcamak istemiyor. Saygı duyuyoruz. Deniz Türüç transferi 1-2 gün içinde netleşir.

Erol Bedir, Mensah transferi hakkında ise, "
Hikmet hocaya sormadım. Hem Deniz, hem Mensah olur mu diye sormaya da çekiniyorum. Ciddi bir teklif gelirse düşünürüz." dedi. 

Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!