comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da yeni sezon öncesi izin zamanı

31 Temmuz 2017, Pazartesi 12:01
Kayserispor'da yeni sezon öncesi izin zamanı

Kayserispor, dün oynadığı hazırlık maçı sonrası 2.etap kamp çalışmalarını noktaladı.

FutbolArena - Kayserispor 18 Temmuz'da başlayan ve 12 gün süren Avusturya kampını tamamladı. Sarı-Kırmızılılar bugün  saat 11.20 uçağı ile Türkiye'ye dönüyor. 

Avusturya kampını tamamlayan Sarı-Kırmızılılar 3 Ağustos'ta Kayseri'de toplanarak yeni sezonun ilk maçı olan Galatasaray maçı hazırlıklarına başlayacak.  Teknik adam Marius Sumudica oyuncularına 3 gün izin verdi. 3 Ağustos'ta Kayseri'de bir araya gelerek çalışmalarına kaldığı yerden başlayacak olan Kayserispor'da keyifler yerinde. Avusturya'da son oynadığı maçta  Duhailsc takımı ile 1-1 berabere kalan Sarı-Kırmızılıların golünü Asamoh Gyan attı.
 

Kayserispor'da yeni sezon hazırlıkları


1.etap kamp çalışmalarını Erzurum'da gerçekleştiren ve ardından 2.etap kampı için Avusturya'ya giderek çalışmalarını sürdüren Kayserispor'da kamplar oldukça verimli geçmesi önce yönetimi ardından teknik heyeti sevindiriyor. Kamplarda oyuncuların oldukça hırslı, istekli ve arzulu olması Sarı-Kırmızılı takımda yeni sezon öncesi   umutları artırıyor. Kamplarda oynanan hazırlık maçlarında oyuncuların performansları her geçen maçta artması teknik adam Sumudica oldukça mutlu etmiş.
Erzurum ve Avusturya kamplarında yoğun antrenman programı uygulanan oyuncularına 3 gün izin verildi. Bugün oynanan hazırlık maçı sonrası oyuncular izine ayrıldı.Bugün Türkiye saati ile 11.20 uçağı ile Türkiye gelecek oyuncular İstanbul'dan ayrılacaklar. Kayseri'ye gelecek olan oyuncular ile İstanbul'dan Kayseri'de gelecekler. 3 Ağustos'ta yeniden çalışmalara tesislerinde devam edecek olan 2 hazırlık maçı oynayarak yeni sezon öncesi hazırlık maçlarını tamamlayacak.

Kayserispor ile ilgili son dakika haberlerini Kayserispor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.