comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da Varela sezonu kapattı

06 Nisan 2018, Cuma 10:56

Trabzonspor maçı hazırlıklarını sürdüren Kayserispor'da antrenmanda sakatlanarak antrenmanını yarıda bırakan Portekizli kanat oyuncusu Silvestre Varela sezonu kapattı.

FutbolArena - Bu sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle fazla forma şansı bulamayan Varela çekilen MR sonrası üst adalesinde yırtık tespit edildi ve sezonu kapatıldığı öğrenildi.
Bu sezon üçüncü kez sakatlık yaşayan Silvestre Varela, Kayserispor forması ile  ligde 8 maçta forma giyerken Ziraat  Türkiye Kupasında 3 ve U21 takımı ile 1 maçta forma giydi. 
 

Kayserispor'da Varela'nın geçirdiği sakatlıklar


Sezon iyi bir başlangıç yapan ve taraftarın büyük beklentileri olan Silvestre Varela ligin ilk yarısında lige verilen mill,ii arada oynanan Beşiktaş ile hazırlık maçında sakatlandı ve yaklaşık 2.5 ay sahalardan uzak kalmıştı. Ardından yeniden sahalarda dönen Varela bu kez yaşadığı sakatlığın yanı sıra babasını kaybetmenin verdiği üzüntü ile fazla forma şansı bulamadı.  Tam sakatlığını ve kendini toparlayan  Silvestre Varela Fenerbahçe maçında ortaya koyduğu performansla dikkat çeken Varela bir kez daha sakatlanması herkesi üzdü. Sezonu kapatan silvestre  Varela'nın ülkesine gidip gitmeyeceği ise ilerleyen günlerde belli olacak.
Bu sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle fazla forma şansı bulamayan Varela çekilen MR sonrası üst adalesinde yırtık tespit edildi ve sezonu kapatıldığı öğrenildi.Bu sezon üçüncü kez sakatlık yaşayan Silvestre Varela Kayserispor forması ile  ligde 8 maçta forma giyerken Ziraat  Türkiye Kupasında 3 ve U21 takımı ile 1 maçta forma giydi. 
 

Silvestre Varela'nın bu sezonki performansı


Sezon iyi bir başlangıç yapan ve taraftarın büyük beklentileri olan Silvestre Varela ligin ilk yarısında lige verilen mill,ii arada oynanan Beşiktaş ile hazırlık maçında sakatlandı ve yaklaşık 2.5 ay sahalardan uzak kalmıştı. Ardından yeniden sahalarda dönen Varela bu kez yaşadığı sakatlığın yanı sıra babasını kaybetmenin verdiği üzüntü ile fazla forma şansı bulamadı.  Tam sakatlığını ve kendini toparlayan Silvestre Varela Fenerbahçe maçında ortaya koyduğu performansla dikkat çeken Varela bir kez daha sakatlanması herkesi üzdü.

Sezonu kapatan silvestre  Varela'nın ülkesine gidip gitmeyeceği ise ilerleyen günlerde belli olacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Kayserispor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.