comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da toplu istifa! Erol Bedir ve Hikmet Karaman

06 Ekim 2019, Pazar 20:57
Kayserispor'da toplu istifa! Erol Bedir ve Hikmet Karaman

Kayserispor Başkanı Erol Bedir görevinden istifa ettiğini açıkladı. Ardından teknik direktör Hikmet Karaman da istifasını açıkladı.

FutbolArena - Son dakika! Kayserispor Başkanı Erol Bedir görevinden istifa etti. 

Erol Bedir istifa kararından sonra yaptığı açıklamada, "Misyonunu tamamlamış bir başkan olarak, çok onurlu ve çok hassas bu görevimden istifa ediyorum." ifadelerini kullandı. 
YENİ BAŞKAN HAMDİ ELCUMAN

Kayserispor'un yeni başkanı Hamdi Elcüman oldu. Yapılan açıklamada, "Kulüp başkanımız Sayın Dr. Erol Bedir'in istifası yönetim kurulumuzca kabul edilmiş olup, yine yönetim kurulumuzca alınan karar gereği kulüp başkalığımıza Sayın Hamdi Elcuman oybirliğiyle getirilmiştir" denildi.

TEKNİK DİREKTÖR HİKMET KARAMAN DA İSTİFA ETTİ

İM Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman ve Sportif Direktör Erdem Kemaloğlu da görevlerinden istifa ettiler.

HİKMET KARAMAN'IN VEDA AÇIKLAMASI:

"Yaklaşık bir yıldır, ikinci memleketim olarak gördüğüm Kayseri'de daha öncede zevkle görev yaptığım İstikbal Mobilya Kayserispor'da teknik direktör olarak görev yapmaktaydım.

Bu süreçte, çok sıkıntılı günlerimiz olduğu gibi, inanılmaz ve olamaz denilen başarıları da hep birlikte yaşadık.

Sayın Başkanımız Dr. Erol Bedir'in daveti üzerine hiç düşünmeden ve hiçbir şart ileri sürmeden geldiğim bu güzel şehirde çok mutlu günler geçirdim ve yeni dostlar edindim.Ancak yaşadığı ve ekmeğini yediği şehrin takımının başarısızlığı beklentisiyle prim yapmaya ve bunu yaparkende” sonuç alabilmek adına her yol mübahtır” anlayışına sahip olanlarıda gördüm.

Bu vesileyle, görevimden istifa ederken İstikbal Mobilya Kayserispor'a bundan sonraki mücadelesinde başarılar diliyorum.

Şehrin yöneticilerinin ve taraftarların kenetlenmesiyle her şeyin iyi olacağına inanıyorum.
Sayın Başkan Erol Bedir'e de, hem İstikbal Mobilya Kayserispor'a verdikleri hizmetten, hem de bana ve ekibime verdiği şanstan dolayı teşekkür ediyorum. Kendisini tanımak, beraber aynı hedefe doğru yürümek çok keyifliydi.

Sayın Başkanla, Kayseri halkıyla ve teşekkürü borç bildiğim İstikbal Mobilya Kayserispor taraftarlarıyla olan gönül bağım ölünceye kadar devam edecektir.

Saygılarımla
Hikmet Karaman"

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!