comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da Sumudica: 'Beşiktaş maçını evde tekrar izledim'

11 Aralık 2017, Pazartesi 19:23
Kayserispor'da Sumudica: 'Beşiktaş maçını evde tekrar izledim'

Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica, “Normal takımdan büyük takıma geçiş adımlarını atıyoruz” dedi. 

FutbolArena - KayserisporSüper Lig'in 15. haftasında Beşiktaş ile 1-1 berabere kaldı. Antrenman öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica, Beşiktaş maçını değerlendirdi.
 

Marius Sumudica, Kayserispor - Beşiktaş maç sonu açıklamaları


Sumudica, “Eve gittiğimde tekrardan maçı izledim. Gerçekten büyük bir mücadele gösterdiğimizi anladım. Buraya geldim ve 1 gün sonra oyuncularımı gördüm. Hepsi mutlu ve alınan sonuçtan memnun. Rakiplerine karşı 10 kişi oynadılar” dedi.

"BÜYÜK TAKIMA GEÇİŞ ADIMLARI ATIYORUZ"
Kayserispor'un normal takımdan büyük takıma geçiş adımlarını attığını kaydeden Sumudica, “Hakemlere laf söyleyerek onları karşıma almaya ve onlarla çatışmaya girmeyi istemem. Çünkü bu bana hiçbir şey kazandırmaz. Takımımız günden güne normal bir takımdan büyük takıma geçiş adımlarını atıyor. Oynadığımız futbol ile bunu bütün Türkiye görüyor. Arkadaşlarım beni arayarak taktik ve takımın oynadığı futbol hakkında sorular soruyor. Biz burada sabahtan akşama kadar çalışıyoruz. Futbolcularımda bunu hissetmeye başladı. Sadece karşı takıma karşı değil, mücadele ederken birazda hakeme karşı mücadele etmeleri gerektiğini öğrendiler” ifadelerini kullandı.

Kayserispor ile ilgili son dakika gelişmelerine Kayserispor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.