comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da Sumudica Beşiktaş maçı öncesi Rumen basınına umutsuz konuştu

08 Aralık 2017, Cuma 02:37
Kayserispor'da Sumudica Beşiktaş maçı öncesi Rumen basınına umutsuz konuştu

Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica, Beşiktaş maçı öncesi Rumen basınına konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica, Süper Lig 15. haftasında oynayacakları Beşiktaş maçı öncesi Rumen basınına konuştu. Sumudica, Beşiktaş karşılaşmasında işlerinin oldukça zor olduğunu söyledi. 


Kayserispor - Beşiktaş Sumudica'nın açıklamaları


Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica, Süper Lig 15. haftasında Beşiktaş ile oynayacakları zorlu müsabaka öncesinde Rumen basınında Digisport'a açıklamalarda bulundu. 

Rumen teknik adam Sumudica, Beşiktaş, Leipzig maçında 8 oyuncusunu dinlendirdi. Onlarla oynamak çok zor olacak. Beraberlikte bile mutlu olurum ama işimiz zor. 2-3 önemli futbolcumuz bu maçta bizimle olmayacak gibi görünüyor.  Beşiktaş'a karşı çok iyi bir savunma planı hazırlamamız gerekir. Agresif olmalıyız. Dediğim gibi beraberlikte mutlu olurum. Elimizden geleni yapacağız." diye konuştu. 


Kayserispor son dakika transfer haberleri


Öte yandan Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica devre arasında Romanya'dan 2 futbolcu transfer edebileceklerini ve bununla ilgili çalışmaların devam ettiğini söyledi. 
 

Kayserispor'da Deniz Türüç ve Silvi Lung Beşiktaş maçında oynayacaklar mı?


Süper Lig 15. haftasında Beşiktaş ile karşılaşacak olan Kayserispor'da, Alanyaspor maçında cezalı duruma düşen Şamil Cinaz'ın ardından iki futbolcudan da kötü haber geldi. Alanyaspor maçı sonrası çıkan olaylar nedeniyle PFDK'ya sevk edilen Deniz Türüç ve kaleci Lung 1'er maç ceza aldılar. İki futbolcu da Beşiktaş maçında forma giyemeyecekler. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Kayserispor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (16 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.