comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da saldırı! Berna Gözbaşı'nın kardeşine darp

19 Ekim 2020, Pazartesi 13:56
Kayserispor'da saldırı! Berna Gözbaşı'nın kardeşine darp

Kayserispor, Sivasspor maçı sırasında Başkan Berna Gözbaşı'nın kızı ve diğer aile fertlerinin bulunduğu locaya bir saldırı gerçekleştirildiğini açıkladı.

FutbolArena - Süper Lig'de Sivasspor ile karşılaşan Kayserispor'da maç sırasında Başkan Berna Gözbaşı'nın kardeşi ve kızının bulunduğu locaya saldırı yapıldığı açıklandı. Saldırıda Berna Gözbaşı'nın kardeşi Ozan Gözbaşı'nın darp edildiği ifade edildi.

KAYSERİSPOR'DAN SALDIRI AÇIKLAMASI
"17.10.2020 Cumartesi günü Sahamızda oynadığımız Demir Grup Sivasspor maçı sırasında aralarında  Başkanımız Sayın Berna GÖZBAŞI'nın kızının ve diğer aile fertlerinin bulunduğu locaya bir saldırı gerçekleşmiştir. Pandemi nedeniyle rakip takım taraftarlarının bulunmadığı ortamda, Sayın Berna GÖZBAŞI'nın geçmişte ÖSS derecesi bulunan ve Türkiye'nin yetiştirdiği ender gençlerden biri olan kardeşi Ozan GÖZBAŞI'nı darp eden, kızının yasanan arbedede nefesinin kesilip, bayılmasına neden olan bu kişileri "Kayserispor Taraftarı" olarak görmemiz mümkün değildir.
Kulüp Başkanımız Sayın Berna Gözbaşı ve kardeşi Ozan GÖZBAŞI başta olmak üzere tüm Gözbaşı ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yaşanan olayı şiddetle kınıyoruz."

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)