comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da Prosinecki olmazsa ilk aday Bayram Bektaş

03 Ağustos 2020, Pazartesi 18:22
Kayserispor'da Prosinecki olmazsa ilk aday Bayram Bektaş

Kayserispor kulübü son olarak A Milli takımda Şenol Güneş'in yardımcılığını yapan Bayram Bektaş ile teknik direktörlük görevi için anlaştı. 

FutbolArena - Süper Lig takımlarından Kayserispor, teknik direktörlük görevinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. 

PROSINECKI İLE ANLAŞMA OLMAZSA BAYRAM BEKTAŞ
Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı birkaç gün içerisinde sözleşmesi sezon sonuna kadar olan teknik direktör Prosinecki ile görüşme gerçekleştirilecek. Eğer şartlar anlaşma sağlanırsa Prosinecki ile devam edecek. Ancak Prosinecki ile anlaşma sağlanamazsa listenin ilk sırasında Bayram Bektaş yer alıyor. 

Öte yandan Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Süper Lig'de bu sezon küme düşme kararının kalkmasının ardından yeni sezonda aynı zorlukları yaşamamak için çalışmalara başladıklarını ve göreve devam edeceğini söylemişti. 

TRT Spor'a konuşan Berna Gözbaşı, "Göreve devam edeceğim. Zorlu bir sezonu atlattıktan sonra, bu zorlukları yaşamama sebep olan unsurları ortadan kaldırmak istiyorum. Bu yaşanan olaylar bir kere daha yaşatmayacak sistemi kurma planlarım var. Yine zorlu olacak. İnşallah Kayserispor tekrar bugünleri görmeyecek. Bu sistemi kurmak için çalışıyoruz. Daha sevilen, sempatik ve başarılarıyla konuşulan Kayserispor görülecek." ifadelerini kullandı. 

Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"