comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da Muammer'in dili boğazına kaçtı! Korku dolu anlar

06 Ocak 2019, Pazar 19:42
Kayserispor'da Muammer'in dili boğazına kaçtı! Korku dolu anlar

Kayserispor'da Muammer Zülfikar'ın, Go Ahead Eagles ile oynanan hazırlık maçında dili boğazına kaçınca korku dolu anlar yaşandı. 

FutbolArena - Kayserispor'un Go Ahead Eagles ile oynadığı hazırlık maçında korku dolu anlar yaşandı. Sarı kırmızılı takım, Hollanda'dan Go Ahead Eagles ile hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Bu maçta Muammer Zülfikar'ın dili boğazına kaçtı. 


Kayserispor - Go Ahead Eagles maçı Muammer'in dili boğazına kaçtı


Kayserispor - Go Ahead Eaglas maçında Muammer Zülfikar'ın dili boğazına kaçınca bir anda iki takım futbolcuları da korku dolu anlar yaşandı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Muammer'in ilk müdahaleler sonrasında dili boğazından çıkarıldı. Gelen haberler Muammer'in şu anda ciddi bir sağlık sorununun olmadığı yönünde. 

Öte yandan Kayserispor, Go Ahead Eagles ile oynadığı hazırlık maçını 2-0 kaybetti. Kayserispor cephesi hazırlık maçının sonucundan ziyade Muammer'in sağlık durumuyla ilgili endişe yaşarken, ciddi bir durumun olmaması teknik heyet ve takım arkadaşlarını sevindirdi. 

KAYSERİSPOR'DAN AÇIKLAMA

Bugün oynadığımız Go Ahead Eagles maçında rakip futbolcu ile çarpışmasından dolayı, küçük bir travma geçiren oyuncumuz Muammer Yıldırım'ın çekilen tomografisinde herhangi bir negatif  sonuca rastlanmamıştır. 

Oyuncumuz yapılan tetkikler sonucunda bu akşam müşahede altında tutulacaktır. Oyuncumuza geçmiş olsun diyoruz.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Kayserispor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"