comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da Milli sevinç! Deniz Türüç ve Umut Bulut...

18 Mayıs 2018, Cuma 16:52
Kayserispor'da Milli sevinç! Deniz Türüç ve Umut Bulut...

Kayserispor'un futbolcuları Deniz Türüç ve Umut Bulut'un Milli Takıma seçilmesi Kayserispor'u gururlandırdı.

FutbolArena - A Milli Takımın İran, Tunus ve Rusya  maçlar aday kadrosunda Kayserispor'da Umut Bulut ve Deniz Türüç davet edildi.

KAYSERİSPOR'UN MİLLİ YILDIZLARI
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'da milli sevinç. Bu sezon ligde ortaya koydukları performans ile dikkat çeken Kayserispor'un başarılı takım kaptanları Umut Bulut ve Deniz Türüç yeniden  Ay-Yıldızlı formayı giymek için sabırsızlanıyorlar. uzun aradan sonra yeniden Milli takıma davet edilen 35 yaşında başarılı ve tecrübeli golcü oyuncu Umut Bulut ve sezon iki sezondur ortaya koyduğu performans ile dikkat çeken  genç oyuncu Deniz Türüç yeniden aday kadroya çağrılarak Kayseri'nin gururu oldular. A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea  Lucescu tarafından açıklanan aday kadroda yer alan Umut Bulut ve Deniz Türüç, milli takım forması ile aynı başarıyı göstermek istiyorlar.

MİLLİ TAKIM'DAN AÇIKLAMA

Milli Takım kadrosu açıklandıktan sonra Milli Takımlar hesabından kadroya alınmayan isimlerle ilgili açıklama yapıldı. İşte o açıklama:

"Ameliyat olan Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül ile kısa süre içerisinde operasyon geçirmesi planlanan Selçuk İnan ve Serdar Aziz, A Milli Takım'ın özel maçlarının aday kadrosuna dahil edilmedi. Baldır adalesinde yırtık bulunan Ömer Toprak, kasık adalesinde yırtık olan Enes Ünal, ayak bileğinden sakatlık geçiren Emre Mor ve dizinde sakatlık olan Caner Erkin'e milli takım daveti yapılmadı."Milli Takım Haberleri FutbolArena'da

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!