comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da milli sevinç

28 Eylül 2017, Perşembe 11:53
Kayserispor'da milli sevinç

Kayserispor'da forma giyen Kucher, Cristian Ionut Sapunaru ve Asamoah Gyan milli takımlarına kaptan olarak gidecek.

FutbolArenaKayserispor'da Bursaspor maçı öncesi milli heyecan yaşanıyor. Kayserispor'da forma giyen Oleksandr Kucher Ukrayna, Cristian Ionut Sapunaru Romanya, Asamoah Gyan ise Gana milli takımlarına kaptan olarak gitmeye hazırlanıyor.


Kayserispor'da milli heyecan


Kaptanların yanı sıra kaleci Silviu Lung'un Romanya, Ryan Mendes'in ise, Yeşil Burun Adaları milli takımlarına gitmesi kesinleşti. Bursaspor maç sonrası ligler verilecek Milli arada Milli takıma temsilcimiz Kayserispor'dan yabancı oyunculardan 5 isim davet edildi. Bursaspor maçı sonrası Milli takım kamplarına katılacak olan yabancı oyuncuların Bursaspor maçındaki performansı merak konusu.

Kayserispor'a geldiği günden sonra oynadığı futbol ile dikkat çeken 35 yaşındaki tecrübeli ve başarılı stoper Oleksandr Kucher yeniden Ukrayna Milli takıma davet edilmenin sevincini yaşıyor. Milli takıma davet edilen 5 yabancı oyuncudan Oleksandr Kucker, Cristian Ionut Sapunaru ve Asamoah Gyan takım kaptanı olarak mücadele edecek. Öte yandan A Milli takım aday kadrosuna  Sarı-Kırmızılı ekipten 1-2 oyuncunun davet edilmesi bekleniyor.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)