comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da Marius Sumudica'dan transfer raporu

02 Ağustos 2017, Çarşamba 10:37
Kayserispor'da Marius Sumudica'dan transfer raporu

Kayserispor'da Rumen Teknik Direktör Marius Sumudica'nın raporu bekleniyor.

FutbolArena - Kayserispor'da hazırlıklar, Kayseri Karpuzatan Kadir Has Tesislerinde yapacağı antrenman ile devam ederken sıcak saatlerin yaşanacağı öğrenildi.

Erzurum ve Avusturya kampında beğenilmeyen 3-4 oyuncu hakkında teknik patron Marius Sumudica yarın yönetime rapor sunacak.  
 

Kayserispor'da yeni sezon hazırlıklarında son durum - Kayserispor kimleri transfer etti?


Dün Kayserispor yönetimi  Başkan Dr. Erol Bedir nezaretinde tesislerde toplanarak takım hakkında fikir alış verişinde bulundular. Adana Demirspor'dan alınan sol bek Oğuzhan Berber, Bandırmaspor'dan alın sağ bek Ömer Kandemir, Samsunspor'dan alınan sağ bek Canberk Aydın ve Sırbıstan takımlarından  Vojvodina takımından büyük umutlar ile transfer edilen Dejan Meleg'in kiralık olarak gönderilmesi gündeme geldi. Yarın Teknik Direktör Marius Sumudica ile yöneticiler bir araya gelerek bu 3 oyuncu hakkındaki son kararı verecekler. Yapılan kamplarda beklentilerin altında kalan oyuncular hakkında son kararı yarın teknik patron Sumudica verecek.

Öte yandan Kayserispor transfer ettiği ve kiralık olarak göndermek istediği oyunculardan Canberk Aydın, Ömer Kandemir, Oğuzhan Berber'in lisansını çıkarken, Dejan Meleg'in henüz lisansı çıkmadı.

Kayserispor ile ilgili son dakika gelişmelerini Kayserispor Haberleri sayfamızdan takip edeb


FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)