comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da Kana Bıyık transferinde sıcak gelişme

02 Temmuz 2018, Pazartesi 19:15
Kayserispor'da Kana Bıyık transferinde sıcak gelişme

Kayserispor'da Trabzonspor'a transfer olacağı iddia edilen Kana Bıyık, takımla birlikte son antrenmana katıldı. Kana Bıyık antrenman öncesinde Erol Bedir ve Ertuğrul Sağlam ile görüştü. 

FutbolArena Özel - Kayserispor'da yeni sezonda Trabzonspor ile ismi anılan Kana Bıyık son antrenmanda takımla birlikte çalıştı. 

Kayserispor'da yeni sezonda takımdan ayrılacağı öne sürülen ve ismi Trabzonspor'la anılan Kana Bıyık yeni sezon çalışmaları kapsamında takımla birlikte son antrenmanda yer aldı. Kana Bıyık antrenman öncesinde Başkan Erol Bedir ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile bir araya gelerek kısa bir görüşme yaptıktan sonra çalışmalarını sürdürdü. 
 

Kayserispor Transfer: Kana Bıyık Trabzonspor'a transfer olacak mı?


Kulüp başkanı Erol Bedir, sarı kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada,       şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da kulüple ilgili konularda en hızlı ve en şeffaf şekilde kamuoyunu aydınlatacakları belirtti. Bedir, "Halen kadromuzda olan ve göndermeyi düşünmediğimiz oyuncumuz Jean Armel Kana Bıyık için Trabzonspor ile görüştüğümüz haberleri kesinlikle gerçek dışıdır. Bahse konu oyuncumuzun sözleşmesinde 3.000.000 euro çıkış bedeli vardır. Futbolcu kabul eder, çıkış bedeli de hesabımıza yatırılırsa kulübümüzün itiraz hakkı bulunmamaktadır. Bugün itibarıyla oyuncumuz ile ilgili hiçbir kulüple transfer görüşmesi yapılmamıştır" dedi.
Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.