comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da kaleci Ali Ahamada kadroya döndü

21 Eylül 2017, Perşembe 20:50
Kayserispor'da kaleci Ali Ahamada kadroya döndü

Kayserispor ile sözleşmesi devam eden ancak sezon başında kadro dışı bırakılan kaleci Ali Ahamada yeniden takımla birlikte çalışmalara başladı.

FutbolArena - Kayserispor'da Ali Ahamada sevinci yaşanıyor. 30 Mayıs 2018 tarihine kadar Kayserispor ile sözleşmesi bulunan Ali Ahamada bugün itibari ile A takım döndü ve çalışmalara başladı.
 

Kayserispor'da Ali Ahamada için son dakika kararı


Sezon başında Teknik direktör Marius Sumudica tarafından kadroda düşünülmeyen tecrübeli file bekçisi Ali Ahamada, yönetim tarafından süresiz kadro dışı bırakılmıştı.

Kadro dışı bırakılan birkaç oyuncu arasında yer alan Ali Ahamada, altyapı antrenörleri tarafından Sümer Stadında antrenman yaparak çalışmalarını sürdürüyordu.
Bugün itibari ile yeniden A takıma dahil olarak çalışmalara başlayan Ali Ahamada, diğer kaleciler Silvui Lung, Muamemr Zülfikar Yıldırım ve Vedat Karakuş ile yeniden çalışmalara başladı.

Kaleci antrenörü Valentin  Covaciu nezaretinde çalışan Ali Ahamada oldukça istekli ve arzulu olması kalecini antrenörü mutlu etti. Yapılan çalışmalar sonrası kaleci antrenörü Valentin Covaciu her çalışma sonrası Ali Ahamada'yı tebrik etti.

FutbolArena haber turu (26 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.