comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da isyan! "Hakkımız yendi!"

26 Temmuz 2020, Pazar 01:03
Kayserispor'da isyan!

Küme düşen Kayserispor'da yönetim, Trabzonspor maçının ardından hakem Cüneyt Çakır'a büyük tepki gösterdi.  

FutbolArena - Süper Lig'de küme düşen Kayserispor'da maçın ardından Başkan Berna Gözbaşı ve Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz hakem Cüneyt Çakır'a isyan etti. 

BERNA GÖZBAŞI: "HAKEM ŞİDDETİNE DUR DEMEK LAZIM"
"Hakem şiddetine dur demek lazım artık. Bir tiyatro izledik. Golü vermiyor,el var vermiyor, penaltı vermiyor. Herkesi, her şeyi yendik. Biz bugün Trabzonspor'a değil, hakeme yenildik. Anlamak mümkün değil. Ligi tiyatro gibi izledik, zaten çok zor dönemde devraldık. 9 aydır her şeyimi ortaya koydum. Pandemi döneminde en başarılı takımlardan biri olduk. Her şeyi yendik ama maalesef bugün Trabzon'a yenilmedik, hakeme yenildik

KAYSERİSPOR BASIN SÖZCÜSÜ MUSTAFA TOKGÖZ: "CÜNEYT ÇAKIR MAÇI KATLETTİ"

Kayserispor çok zor günlerden bugüne kadar ümitlerini taşımıştır. Düşme veya Süper Lig'de kalma mücadelesi versek de önemli olan bugün burada bu maçın nasıl oynandığı ve nasıl yönetildiğidir. Bugüne kadar hakemler hakkında tek bir kelime bile konuşmadık. Gün geldi sportif ekibimizde, gün geldi idari ekibimizde korona virüs tespit edildi, ligi sabote etmemek adına, endişe vermemek adına hiçbir şey açıklamadık. Sırf Süper Lig oynansın diye. Bugün çok güzel bir karşılaşma oldu. Oyuncularımı ve teknik ekibimi cani gönülden tebrik ediyorum. Ancak, maalesef ünü Avrupa'ya taşınmış, Avrupa'da en büyük maçları yönetebilen büyük hoca Cüneyt Çakır bugün maçı katletmiştir. Bir kere dahi VAR'a gitmemiştir, ne penaltı pozisyonumuzu vermiştir ne de topun çizgiden çıkıp çıkmadığını kontrol etmemiştir. Kayserispor 1.5 milyon nüfuslu bir şehrin futbol kulübüdür. Bugün bu sonucu sadece hocaya yüklemiyoruz”

Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)