comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da Hikmet Karaman ile yola devam kararı! İstifa krizi

30 Eylül 2019, Pazartesi 18:55
Kayserispor'da Hikmet Karaman ile yola devam kararı! İstifa krizi

Kayserispor'da yaşanan istifa krizinin ardından teknik direktör Hikmet Karaman ile yola devam edilmesine karar verildi.

FutbolArena - Erol Bedir önderliğindeki Kayserispor'da Hikmet Karaman'ın göreve devam etmesine karar verildi. Süper Lig'de alınan olumsuz sonuçlar nedeniyle Hikmet Karaman ile yolların ayrıldığı haberi gündeme düşmüştü. 

AKŞAM YEMEĞİNDE KRİZ ÇÖZÜLDÜ
Hikmet Karaman ilk sözlerinde "Görevi bıraktım. Kayserispor için hayırlısı olsun." ifadelerini kullanmıştı. Ancak Kayserispor'da yaşanan istifa krizinin ardından teknik direktör Hikmet Karaman ile yola devam edilmesine karar verildi.
Hikmet Karaman istifasını sunduktan sonra akşam yemeğinde Kayserispor yönetimiyle bir araya geldi. Yemekte yola devam kararı çıktı.

İSTİFA GÖRÜŞMESİNDEN İLK GÖRÜNTÜ:


 

Kayserispor'dan Hikmet Karaman açıklaması


"Teknik direktörümüz Sayın Hikmet KARAMAN, saha sonuçlarının beklenen seviyede gerçekleşmemesi üzerine bugün yönetim kurulumuzla yaptığı görüşmede KAYSERİSPOR'un faydasına olacaksa herhangi bir tazminat talebi olmaksızın görevi bırakabileceğini, bu konuda kulüp başkanımızın vereceği karara saygılı olacağını ifade etmiştir.

Kulüp başkanımız,yönetim kurulu ve diğer ilgililerle seri görüşmeler yapmış ve bu aşamada hocamızın görevden ayrılmasının uygun olmayacağı kanaati oluşmuştur.

Verilen karar teknik direktörümüzle paylaşılmış,kendiside buna saygı duyarak görevinde kalmıştır.

Yönetim kurulumuz;

İstenmeyen skorlara etki eden bir çok faktör varken,hemen en kolayı olan “Hoca değişikliği” alışkanlığına itibar etmemiş olup, yapılacak istişareler sonucu Kayserispor için en doğru kararı verecektir.

Kamoyuna saygıyla duyurulur.

İstikbal Mobilya Kayserispor Yönetim Kurulu"

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!