comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da geleceğin Messi'si A takımda!

30 Haziran 2017, Cuma 23:15
Kayserispor'da geleceğin Messi'si A takımda!

Kayserispor'un 2004 doğumlu ve geleceğin Messi'si olarak gösterilen genç oyuncusu Emre Demir, teknik adam Marius Sumudica talimatı ile A takıma alındı.

FutbolArena - Kayserispor bu sezon Rumen teknik adam Marius Sumudica ile anlaşırken, geleceğin Messi'si olarak gösterilen Emre Demir'i de merakla bekliyor.

Geçitğimiz aylarda İspanyol devi Barcelona'nın daveti üzerine İspanya'ya giden ve Barcelona alt yapısı ile antrenmanlara çıkan Emre Demir, 18 yaşına kadar Kayserispor'da forma giyecek.
Yeni sezon hazırlıklarını Karpuzatan Kadir Has Tesislerinden sürdüren Kayserispor'da genç yıldız oyuncu Emre Demir'de A takımla bugün çalışmalara başladı. Teknik Direktör Marius Sumudica talimati ile A takıma alınan Emre Demir antrenmanlarda gösterdiği performans ile dikkat çekiyor. Rumen hoca Marius Sumudica ve yöneticilerin yakından ilgilendiği Emre Demir gelecek adına büyük umutlar veriyor.


Emre Demir kimdir?


Emre Demir, Kayserispor'dan Barcelona'ya ön anlaşma yaptı ancak FIFA kural gereği bu transfer 18 yaşında gerçekleşecek. 18 yaşına kadar Kayserispor forması giyecek olan Emre Demir zaman zaman İspanya'ya giderek Barcelona ile antrenmanlara çıkacak.

Kayserispor ile ilgili tüm gelişmeleri, Kayserispor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz...


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"