comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da Erol Bedir'den Sumudica itirafı: 'Teklifi bana gösterdi.'

01 Ocak 2018, Pazartesi 22:49
Kayserispor'da Erol Bedir'den Sumudica itirafı: 'Teklifi bana gösterdi.'

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Sumudica'nın ayrılacağı haberlerine ve takımın transfer politikası hakkında konuştu. 

FutbolArena - Kayserispor Başkanı Erol Bedir takımın ligin ilk yarısındaki performansını değerlendirdi. Erol Bedir transfer dönemi ve en önemlisi teknik direktör Sumudica'nın ikinci yarıda görevinin başında olup olmayacağı konusunda önemli açıklamalar yaptı. TRT Spor'a konuşan Erol Bedir'in sözleri şu şekilde:

"ŞU ANDA GELMİŞ OLDUĞUMUZ NOKTAYI BEKLİYORDUM"
Şu anda gelmiş olduğumuz noktayı beklemiyor olabiliriz. Ancak lig başlar başlamaz, sezonu erken açan ve taraftarıyla bütünleşen, yönetimi, taraftarı ve oyuncularıyla birlikte ilk maçtan itibaren minimum 25 puan deklare etmiştim. Oyuncularım da büyük emek verdiler ve 30 puana ulaştık. Sıkıntısız bir şekilde devreyi tamamlayacağımızı tahmin etmiştik. 

"SUMUDİCA GLEEN TEKLİFİ BANA GÖSTERDİ"

Sumudica'ya yıllık 1.8 milyon Euro'dan 2 senelik teklif var. Bana da gösterdi. Hatta teklifi yapan kulüp, bizden ayrılma tazminatını da üstleniyor.Biz bir hikaye yazmak istedik. Anadolu'dan İstanbul'a bir başkaldırı yapmak istedik. Sumudica'ya dedim ki '46-47 yaşındasın. Hedeflerin var. Bunun yolu Katar'dan değil Kayseri'den geçiyor. Sumudica kalmak istiyor. Hoca da teklifi reddettiğini söyledi.

"İLK HEDEFİMİZ AVRUPA KUPALARI..."

İlk hedefimiz Avrupa kupalarına gitmek. Daha sonrası için de gönlümüz yukarılarda ama ayaklarımızın biraz yere basması lazım tabi. 


Kayserispor'da Deniz Türüç transfer haberleri


Kayserispor Başkanı Erol Bedir transfer konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı.

"Deniz Türüç ile ilgili herhangi bir teklif gelmedi. Menajerler aracılığıyla oyuncularımız için bir takım teklifler geliyor. Ligin ilk yarısını 5. bitiren takıma teklifler gelmesi de normaldir. Ancak resmi bir teklif gelmedi. Resmi teklif gelirse Deniz Türüç dahil olmak üzere 24 oyuncumuzun tamamına gelen teklifleri oturup konuşmaya hazırız. Ayrıca şu anda İstanbul takımlarının en iyi oyuncuları dahi hepsini almak için masaya oturmaya hazırız."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Kayserispor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)