comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da Erol Bedir'den Galatasaray maçı iddiası

11 Temmuz 2017, Salı 18:37
Kayserispor'da Erol Bedir'den Galatasaray maçı iddiası

Kayserispor'da Başkan Erol Bedir, FutbolArena'ya fikstürü değerlendirdi. Sarı kırmızı takım ilk maçını Galatasaray ile oynayacak.

FutbolArena Özel - Kayserispor'un yeni sezon fikstürü belli oldu. Spor Toto Süper Lig'de 2017-2018 İlhan Cavcav sezonu için fikstür çekimi gerçekleştirildi. Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'da Başkan Erol Bedir, ilk maçı Galatasaray ile oynayacakları fikstürü FutbolArena'ya değerlendirdi.
 

Kayserispor, Süper Lig'de ilk maçını kimle oynayacak?


Kayserispor Başkanı Erol Bedir, açıklamasında, "Öncelikle hayırlı olsun. Tüm takımlar için kazasız, belasız ve sakatsız bir lig diliyorum. Zaten içerde, dışarda oynayacaktık. Ligin başında Galatasaray gibi bir takımla İstanbul'da oynamak bizim konsantrasyonumuzu bir üst  seviyeye çıkaracaktır. Ekstra motive olacağız. O motivasyonda sonra ki maçlara iyi devam etmemizi sağlayacaktır. Sonuç itibariyle baktığımızda fikstürün iyisi kötüsü yok. Takımın iyisi kötüsü veya sonucun iyisi kötüsü var. Biz sonucun ve takımın iyisi olmak istiyoruz." ifadelerine yer verdi.
 

Kayserispor kombineleri ne zaman satışa çıkacak?


Kayserispor kulübünden yapılan açıklamada, "Kombine bilet satışları 15 Temmuz 2017 Cumartesi gününden itibaren Mimar Sinan Parkı ile Kurşunlu otoparkı birleşme noktasında ( Hilton Otelin giriş kapısının karşı tarafı ) tesis edilen satış noktasında başlayacaktır. Mesai saatleri / günleri dışındaki satışlar ile kredi kartına taksit yapılması,  Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray maçları için bilet fiyatları kategorilere göre 20 - 80 TL. arası, diğer maçların bilet fiyatları ise kategorilerine göre 10 - 30 TL. olarak maç günlerinden önce ayrıca açıklanacaktır" ifadelerine yer verildi.

Haber: Abdulkadir Paslıoğlu / Kayseri 

FutbolArena haber turu (20 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.