comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da Badji ve Kana Bıyık'ın sözleşmesi uzatılıyor

21 Kasım 2017, Salı 15:40
Kayserispor'da Badji ve Kana Bıyık'ın sözleşmesi uzatılıyor

Kayserispor'da Stephane Badji'nin bonservisi alınacak, Jean Armen Kana Bıyık'ın ise sözleşmesi uzatılacak.

FutbolArena - Kayserispor'da kiralık olarak sezon başında kadrosuna kattığı Stephane Badji ve 31 Mayıs 2019'da sözleşmesi sona erecek olan Jean Armen Kana Bıyık'ın sözleşmesi uzatılacak.

RSC Anderlechtten kiralık olarak Sarı-Kırmızılı takıma katılan başarılı orta saha oyuncusu Stephane Badji  ortaya koyduğu performans ile göz dolduruyor. Taraftarın sevdiği isimlerden birisi olan Stephane Badji Kayserispor'da kalmaktan yana.
 

Kayserispor'da transfer haberleri 


Senegalli oyuncu ile yapılan  görüşmeler olumlu geçti ve Badji'nin bonservisi RSC Anderlecg kulübünden alınacağı öğrenildi. Geride kalan 12.hafta sonunda 1 gol atan ve takımın en çok forma giyen oyuncusu konumunda olan Stephane Badji Kayseri'de ve Kayserispor'da olmaktan oldukça mutlu.


Kayserispor'da Kana Bıyık'ın performansı


2016-2017 sezonunda Fransa'nın  FC Toulouse takımından takıma kazandırılan başarılı ve tecrübeli savunma oyuncusu Jean Armen Kana Bıyık'ın 2019'da bitecek olan sözleşmesi uzatılıyor. Kayserispor'da bu sezon ikinci sezonunu geçiren başarılı oyuncu geride kalan 12.hafta sonrası oynadığı futbolla dikkat çekiyor.
Kayserispor'da yaşadığı ikinci sezonunda iyi bir performans ortaya koyarak tam bir görev adamı olan Jean Armen Kana Bıyık Sarı-Kırmızılı takımda sözleşmesini uzatacağı öğrenildi.

Kayserispor ile ilgili son dakika gelişmelerine Kayserispor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"