comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da 3 futbolcu kadro dışı bırakıldı

25 Kasım 2019, Pazartesi 13:44
Kayserispor'da 3 futbolcu kadro dışı bırakıldı

Kayserispor'da yönetimle görüşme gerçekleştiren teknik direktör Bülent Uygun, 3 futbolcuyu kadro dışı bıraktı.

FutbolArena - Süper Lig'de istediği sonuçları elde edemeyen ve son olarak sahasında Sivasspor'a 4-1 mağlup olan Kayserispor'da maç sonunda teknik direktör Bülent Uygun, yönetim kuruluyla göreüşeceğini ve bazı futbolcuları kadro dışı bırakmayı düşündüğünü açıklamıştı. Bugün gerçekleştirilen görüşme neticesinde 3 isim kadro dışı bırakıldı. 
 

Kayserispor Haberleri: Kayserispor'da kadro dışı bırakılan futbolcu


Kayserispor'da Ntep, Tavares ve Bilal Başacıkoğlu kadro dışı bırakıldı. Ayrıca taraftarlarla münakaşaya girmesi sebebiyle Bilal'e para cezası verildi.

BÜLENT UYGUN NE DEMİŞTİ?
"Radikal kararların alınması gerekiyor. Ben gelmeden önce hiç galibiyeti olmayan takımın yaşadığı her türlü sıkıntılar vardı. İşlerin düzeltilmesi için elimizden geldiğince fedakarlık yapmaya çalıştık. Bazı arkadaşlar zaten alacaklarına karşılık TFF'ye başvuru yapmış durumda. Bütün olaylara duyarsız davranmaları, bu şerefli, onurlu formayı giymek için hak etmeleri gerekiyor. Yönetim kuruluna kadro dışı kalmaları konusunda bazı tekliflerde bulunacağım. Kayserispor'un onurlu formasıyla mücadele etmek isteyenlerle devam edeceğim. daha büyük sorunların olduğu yerlerde inanan futbolcularla başarılı olduk. Bunun için uğraşacağız."

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!