comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor transfer için düğmeye bastı

02 Ocak 2018, Salı 14:00
Kayserispor transfer için düğmeye bastı

Kayserispor devre arası transferi için düğmeye bastı.
Süper Lig'in ilk yarısını 30 puanla 5.sırada tamamlayan Kayserispor ligin ikinci yarısı öncesi devre arası transfer döneminde 3 oyuncu kadrosuna katmak için kolları sıvadı.

FutbolArena - Kayserispor'da gündem transfer oldu. 4 Ocak'ta Antalya'da ikinci yarı hazırlıklarına başlayacak olan Kayserispor'da kampa yeni transferleri katarak tam kadro çalışmak istiyor.


Kayserispor'da transfer çalışmaları ne durumda?


Yabancı ve yerli oyuncusu konusunda elinde bulunan transfer listesine göre görüşmeleri sürdüren Kayserispor'da Teknik Direktör Marius Sumudica ve menajer Erdem Kemaloğlu FCS Bucuresti takımında forma giyen kanat oyuncusu William Douglas de Amorim transferini bitirmek için Romanya'ya gittiler.

TRANSFERLER KAMPA YETİŞECEK
Öte yandan Kayserispor Kulüp As Başkanı Mehmet Çakmakuyar ise Ukranya'ya gitti ve forvet oyuncusu için görüşmeler yapacak. 3 veya 4 transfer yapmak isteyen Sarı-Kırmızılılar bu oyuncuları 4 Ocak'ta başlayacak olan Antalya kampına yetiştirmek için yoğun çaba harcıyor.

Kanat ve hücum hattına takviye yapacak olan Kayserispor'da ligin ikinci yarısında ilk yarı performansının üzerine koyarak adından daha sık söz ettirmek istiyor.

Kayserispor ile ilgili son dakika gelişmelerine Kayserispor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)