comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor kalecisi Muammer Yıldırım'dan iddialı açıklama

22 Temmuz 2017, Cumartesi 17:26
Kayserispor kalecisi Muammer Yıldırım'dan iddialı açıklama

Kayserispor'da başarılı kaleci Muammer Yıldırım, İHA muhabirine yaptığı açıklamada kamp sürecini değerlendirdi.

FutbolArena - Kayserispor'un deneyimli file bekçisi Muammer Yıldırım, sarı-kırmızılı takımın Avusturya kampını değerlendirerek, “Şu an kaynaşma aşamasındayız. Güzel bir birlikteliğimiz var ve zamanla bu takım oturacak. Ligde de herkesin istediği yere geleceğiz” dedi. 
 

Kayserispor'da Muammer Yıldırım'dan transfer açıklaması


Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Kayserispor'da başarılı kaleci Muammer Yıldırım, İHA muhabirine yaptığı açıklamada kamp sürecini değerlendirdi. 15 tane transfer gerçekleştirdiklerini ifade eden Yıldırım, takımın şu anda kaynaşma aşamasında olduğunu söyledi.

"HERKESİN İSTEDİĞİ YERE GELECEĞİZ"
Transferlerle birlikte takımda değişiklikler olduğunu ve şu anda kaynaşma aşamasında olduklarını belirten Muammer Yıldırım, “Erzurum'daki zorlu kapın ardından Avusturya'ya geldik. Bu 3. günümüz. Burada da 4 hazırlık maçı oynayacağız. Gidişatımız iyi ama hazırlık maçlarına yansımadı. Bu da çok önemli değil. Şu an kaynaşma aşamasındayız. Güzel bir birlikteliğimiz var ve zamanla bu takım oturacak. Ligde de herkesin istediği ve ümit ettiği yere geleceğiz” şeklinde konuştu.

MARİUS SUMUDİCA YORUMU

Sarı-kırmızılıların deneyimli teknik direktörü Marius Sumudica'nın da çok azimli olduğunu vurgulayan başarılı futbolcu, “Yeni bir hocamız var. O da istekli, azimli ve hırslı bir antrenör. Onunla birlikte güzelce çalışıyoruz. Allah'ın izniyle taraftarlarımızın istediği yere geleceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.
 

Marius Sumudica'dan Kayserispor sözleri


Kayserispor'da teknik direktör Marius Sumudica, İHA muhabirine yaptığı açıklamada kamp sürecini değerlendirdi. 15 tane oyuncu transfer ettikleri için işlerinin zor olduğunu ifade eden deneyimli teknik adam, zamanla bütün problemleri çözerek takımı rayına oturtacağını ifade etti.

Yıldız oyuncu almak yerine aile içinde güzel bir takım olma düşüncesiyle kendisine hedef koyduğunu belirten Sumidica, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kafama koyduğum iki hedef ve düşünce var. İlk olarak taraftarımızın stada gelerek bizi desteklemesini istiyorum. Eğer bizi izlemeye gelirlerse çok iyi oynayan bir takım izleyecekler. İkincisi de, artık küme düşme hattından kurtulmak için mücadele eden bir ekip olmayacağız. Eskiden yaşadığımız durumlarda olmayacağız.”

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"