comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor kaç transfer yapacak?

08 Temmuz 2018, Pazar 14:52
Kayserispor kaç transfer yapacak?

Kayserispor'da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Kayserispor ile ilgili tüm gelişmeleri FutbolArena'dan takip edin...

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden Kayserispor 2. etap kampı için yarın Erzurum'da çalışmalarına devam edecek. Kayserispor'da yeni sezon öncesi transfer çalışmaları da sürüyor. 


Kayserispor kamp programı ve hazırlık maçları


29 Haziran'da Kayseri'de çalışmalarına başlayan Sarı-Kırmızılılar Kayseri'deki çalışmalarını tamamladı Teknik heyet oyuncular 1 gün izin verdi. Bugünü izinli olarak geçiren Kayserispor yarın öğle saatlerinde Erzurum'da bir araya gelecek ve yeni sezon çalışmalarını Erzurum'da sürdürecek. 17 Temmuz'a kadar Erzurum'da çalışmalarını sürdürecek olan Kayserispor ardından 3.etap kampı için Hollanda'ya gidecek ve ardından Ağustos'ta Kayseri'ye dönecek. Yarın başlayacak Erzurum kampını tam kadro olarak başlayacak olan Kayserispor'da tempo iyiden iyiye artacak. Erzurum'da  2 hazırlık maçı oynayacak olan Kayserispor bu hazırlık maçlarında eksiklerini görecek ve lige en iyi şekilde girmek istiyor.


Kayserispor hangi pozisyona transfer yapacak?


Şimdiye kadar 3 yerli ve 1 yabancı oyucu transferini gerçekleşen Kayserispor'da gözler transfere çevrildi. 1 kanat ve 1 orta saha oyuncusu ile görüşmelerini sürdüren Kayserispor bu hafta için en az bir oyuncuyu kampa dahil etmesi bekleniyor, Hollanda kampına transferi bitirmekte kararlı. Hem kanat oyuncusu hem orta saha oyuncusu ile girişimlerini hızlandıran Sarı-Kırmızılılar oyuncular ile her konuda anlaşma sağladı ancak kulüpleri ile görüşmelerine devam ediyor. Çıkan ufak pürüzlerin hallolması sonrası iki yabancı oyuncu Kayserispor'un kampına katılacak.

SAĞLAM GENÇLERDEN UMUTLU
Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam genç oyunculardan umutlu. Alt yapıdan sezon başında A takıma daavet edilen Nurettin Korkmaz, Emre Demir ve kaleci Doğan Alemdar, Sarı-Kırmızılı takımın gelecekleri arasında yer alıyorlar. Sezon öncesi Nurettin Korkmaz'a ve Emre Demir'e Süper Ligden birçok takımı talep olması sonrası Ertuğrul Sağlam'ın gözdesi olan 2 genç isim 1.etap kampında beğeni kazandı. Teknik heyetin gözüne giren Nurettin Korkmaz, Emre Demir ve Doğan Alemdar yeni sezonda  A takımda ara sıra yer alması bekleniyor. Son zamanlarda alt yapıdan oyuncu çıkartamayan Kayserispor 2 sezondur A takıma çıkardığı genç isimler ile dikkati çekti. Ertuğrul Sağlam'In ve yönetimin genç isimleri çok umutlu gelen haberler arasında.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Kayserispor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"