comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor, Hollanda yolcusu

17 Temmuz 2018, Salı 18:40
Kayserispor, Hollanda yolcusu

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor yarın sabah 5:30'da Kayseri'den ayrılacak Hollanda'ya yeni sezon kamp çalışmalarına gidecek.

FutbolArena - Kayserispor, 3 etap kamp çalışmaları için yarın sabah 05.30'da Kayseri'den ayrılarak, Hollanda'ya gidecek. Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'da 3 günlük iznin ardından çalışmalarına yarın yurt dışında başlıyor.


Kayserispor Haber: Kayserispor yeni sezon öncesi Hollanda'ya uçuyor


29 Haziran'da yeni sezon çalışmalarına Kayseri'de başlayan Sarı-Kırmızılılar ardından 9-15 Temmuz arasında 2.etap kampını Erzurum'da tamamladı. Erzurum kampının ardından takıma verilen izin bitti.  3.etap kampı için yarın sabah 05.30'da Kayseri'den ayrılaracak olan Kayserispor kafilesi Hollanda'ya gidecek. YArın öğle saatlerinde Hollanda'ya ulaşacak olan Sarı-Kırmızılılar kamp yapacağı Heerlickheijd Van Otele yerleşecek ve Hollanda'daki ilk antrenmanını yarın akşam Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam nezaretinde gerçekleştirecek. Hollanda Ermelo Şehrinde bulunan Heerlickheijd Van Otele kamp yapacak olan Kayserispor kafilesi ay sonuna kadar çalışmalarını Hollanda'da sürdürecek ve ardından Kayseri'ye dönecek.


Kayserispor kaç tane transfer yapacak?


GÖZLER TRANSFERDE

Yeni sezon hazırlıklarını kapsamında bugün 3.etap kamp çalışmalarını Hollanda'da sürdürecek olan Kayserispor'da gözler transferde.
Şimdiye adar kadrosuna 4 oyuncu transfer yapan Kayserispor en az 2 futbolcuyu daha kadrosuna katmayı planlıyor. Bir kanat ve bir orta saha oyuncusu kadrosuna katmak isteyen Kayserispor, bu oyuncuları Hollanda kampında bitirmeyi planlıyor. Orta saha oyuncusunun yerli olduğu öğrenilirken, kanat oyuncusu ise yabancı olacağı öğrenildi. Kayseri ve Erzurum kamplarında eksik hissedilen bölgeler olan orta saha ve kanata mutlaka takviye yapacak olan Kayserispor görüşmelerini sürdürüyor. Öte yandan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın bu iki transferi  Hollanda kampında görmek istiyor.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"