comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor Haber: Ertuğrul Sağlam'dan Konyaspor maçı açıklaması: ''Hataları art arda yaptık!''

22 Eylül 2018, Cumartesi 18:59
Kayserispor Haber: Ertuğrul Sağlam'dan Konyaspor maçı açıklaması: ''Hataları art arda yaptık!''

Kayserispor, Konyaspor'a 2-0 mağlup oldu. Mücadele sonrasında Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam basın mensuplarının karşısına geçti.

FutbolArena - Kayserispor, Atiker Konyaspor'a 2-0'lık skor ile mağlup oldu. Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 2-0 yenildikleri Atiker Konyaspor maçının ardından, “Olumsuz durumdan kurtulup, yeniden çıkışa geçeceğiz” dedi.


Kayserispor Haber: Ertuğrul Sağlam'dan Konyaspor maçı açıklaması


Kayserispor, Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasında sahasında ağırladığı Atiker Konyaspor'a 2-0 mağlup oldu. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, “Maçın ilk bölümü bizim için önemliydi. Önde baskı yapıp, onları hataya zorlayıp, daha sonraki dakikalarda lehimize yansıyacak şekilde oluşturmak istedik ama yapamadık. Bireysel hatada topu rakibe verdik, pozisyonda verdik. Sonrasında golü yedik.

Takımda çok kaliteli oyuncular var ama neredeyse hepsi basit hatayı art arda yapınca oyunun hakimi olamadık. 2-0'la içeri girmek sıkıntılı bir durum. İkinci yarı kıpırdar gibi olduk ama skoru değiştiremedik. Bizi üzen mağlubiyet oldu. Bu olumsuzluğun takımın üzerine sirayet etmeden ayağa kalkmaz lazım. Biz bu olumsuz durumdan kurtulup, yeniden çıkışa geçeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.
Spor Toto Süper Lig takımları ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig sayfasından ulaşabilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!