comScore

Kayserispor Kayserispor

"Kayserispor FIFA'lık olabilir! Mensah satılmak zorunda"

27 Temmuz 2020, Pazartesi 17:38

Kayserispor, Atletico Madrid'e ödemesi gereken para nedeniyle FIFA'lık olmamak için Mensah'ı yeni sezonda satma kararı aldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Süper Lig'de küme düşen Kayserispor'da Mensah'ın yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı merak konusu. Öte yandan sarı kırmızılıların, Atletico Madrid'e Mensah transferinde hala ödemesi gereken para olduğu öğrenildi. 


Kayserispor Transfer Haberleri: Mensah Kayserispor'da kalacak mı?


Öte yandan Kayserispor yönetiminin Mensah transferinde Atletico Madrid'e ödemesi gereken para olduğu ve gerekli ödemenin yapılamaması nedeniyle İspanyol kulübüyle FIFA'lık olması gündemde. 

El Mundo Deportivo'nun haberine göre, Kayserispor kulübü FIFA'lık olmamak için Mensah'ı yeni sezonda cazip bir bedelle elden çıkarmak istiyor. Başkan Berna Gözbaşı ise, "Atletico Madrid'e borcumuzu ödemek zorundayız. Bu da gereken bedeli ödeyen her oyuncunun Mensah'ı alabileceği anlamına geliyor." ifadelerini kullandı. 
Galatasaray ve Beşiktaş'ın istediği Mensah'ın ise Türkiye'de kalmasına kesin gözüyle bakılırken, önümüzdeki sezon hangi takımda forma giyeceği ise belirsizliğini koruyor. 

Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!