comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor, Erdem Özgenç transferinden vazgeçti! Sebebi...

15 Haziran 2017, Perşembe 21:26
Kayserispor, Erdem Özgenç transferinden vazgeçti! Sebebi...

Kayserispor, Bursaspor'la sözleşmesi sona eren Erdem Özgenç ile anlaşmasına rağmen bu transferden vazgeçti. 

FutbolArena Özel - Kayserispor'da yeni sezon öncesi transfer çalışmaları devam ederken, yeni teknik direktör Sumudica tarafından Bursaspor'la sözleşmesi sona eren Erdem Özgenç'in transferine veto geldi. Kayserispor'da Asbaşkan Mehmet Uyar konuyla ilgili olarak FutbolArena'ya konuştu. 


Kayserispor'un Bursaspor'dan Erdem Özgenç transferi


Spor Toto Süper Lig takımlarından Kayserispor'da yeni teknik direktör Sumudica önderliğinde transfer çalışmaları devam ederken, sarı kırmızılı yönetim Bursaspor'dan sağ bek Erdem Özgenç için her konuda anlaşma sağlamasına rağmen Rumen teknik adam Sumudica'dan veto geldi. 

Kayserispor Asbaşkanı Mehmet Uyar, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, "Erdem Özgenç transferinde her konuda anlaşma sağladık. Ancak hocamız Sumudica oyuncunun yaşı nedeniyle bu transferi istemedi." ifadelerini kullandı. 
KAYSERİSPOR'LA GÖRÜŞTÜĞÜNÜ AÇIKLAMIŞTI

Hatırlanacağı üzere İHA'ya yaptığı açıklamada menajerinin Kayserispor ile görüşmelerini sürdürdüğünü belirten tecrübeli oyuncu Erdem, transferin gerçekleşmesini beklediğini söyledi. Kayserispor Başkanı Erol Bedir de Erdem Özgenç'in transferi için prensip anlaşmasına vardıklarını ve görüşmelerin devam ettiğini açıkladı.

Sarı Kırmızılılarla ilgili son dakika gelişmelerine Kayserispor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"