comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor, Deniz Türüç'ün bonservis bedelini belirledi (Deniz Türüç kaç gol attı?)

22 Mart 2019, Cuma 09:19
Kayserispor, Deniz Türüç'ün bonservis bedelini belirledi (Deniz Türüç kaç gol attı?)

Adı transfer döneminde sıkça 3 büyükler ile anılan Deniz Türüç'ün Kayserispor yönetimi tarafından bonservis bedeli belli oldu. 

FutbolArena - Adı transfer döneminde sık sık Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray ile anılan Kayserispor'un başarılı futbolcusu Deniz Türüç'ün bonservis bedeli belirlendi. Kayserispor yönetimi Deniz Türüç'ü bırakacağı rakamı belirledi.


Kayserispor Haber: Deniz Türüç bu kaç gol attı?


Hollanda Ligi ekiplerinden Go Ahead Eaglas takımından gelen ve her zaman üzerine koyarak devam eden Deniz Türüç, transfer dönemi boyunca sık sık 3 büyükler ile anılıyordu. Kayserispor yönetimi gelecek sezonda olası transferinde Deniz Türüç'ü ne kadara bırakacağını belirledi.

Kayserispor yönetimi Deniz Türüç için gelecek sezon transfer etmek isteyen kulüplerden 5 milyon Euro (31 milyon TL) talep edecek.
BU SEZON NE YAPTI?

Sezonun ilk yarısında sakatlık sorunu yaşayan ve tam olarak formunu yakalayamayan yıldız futbolcu sezonun ikinci yarısında çıkışa geçti. Deniz Türüç ikinci yarı ile birlikte 3 gol, 4 asistlik performans gösterdi ve Kayserispor'da öne çıkan isimlerden oldu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"