comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor, Bülent Uygun'u davet etti! Yeni teknik direktör

29 Ekim 2019, Salı 20:01
Kayserispor, Bülent Uygun'u davet etti! Yeni teknik direktör

Yeni teknik direktör arayışını sürdüren Kayserispor, Bülent Uygun'u Kayseri'ye davet etti.

FutbolArena - Kayserispor'da Samet Aybaba'nın istifasının ardından Bülent Uygun ismi gündeme alındı. Sarı kırmızılı yönetim, kulüpte bir dönem görev yapan Bülent Uygun ile anlaşmak üzere harekete geçti. Tecrübeli teknik adam Kayseri'ye davet edildi.
 

Bülent Uygun, Kayserispor ile anlaştı mı?


Yeni teknik direktör arayışını sürdüren Kayserispor, Bülent Uygun'u Kayseri'ye davet etti. Bülent Uygun ile masaya oturmayı planlayan Kayserispor, ilk teknik direktör adayını belirlemiş oldu. Kayserispor yönetimi eğer Bülent Uygun ile anlaşma sağlayamazsa, listedeki diğer isimlerle temas kuracak.

2 YIL SONRA TÜRKİYE'YE DÖNÜŞ
5 Mart 2019 tarihinde Katar'ın Al Rayyan Kulübü'nden ayrılan ve o tarihten beri boşta olan Bülent Uygun, Türkiye'de en son 2017 yılında Osmanlıspor'u çalıştırdı. 2 yıldır Katar'da görev yapan Bülent Uygun, toplamda 29 resmi maçta takımlarının başında bulundu.
 

Kayserispor'un yeni teknik direktörü kim olacak? 


Süper Lig takımlarından Kayserispor'da teknik direktör Samet Aybaba görevinden istifa etti. Başkan Hamdi Elcuman, yeni teknik direktör konusunda FutbolArena'ya konuştu. 

Samet Aybaba'nın görevden ayrılmasının ardından yeni teknik direktör arayışlarına başlayan Kayserispor'da başkan Hamdi Elcuman, FutbolArena'ya şu açıklamaları yaptı:

"YERLİ VE YABANCI HOCALAR GÜNDEMİMİZDE"

Teknik Direktör konusunda arayışlarımıza başladık. Hem yerli hemde yabancı hocalar gündemimizde. En kısa sürede teknik direktörümüzü belirleyeceğiz. Ekonomik anlamda da sıkıntıları çözmek için yoğun uğraş veriyoruz."

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)