comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor, Beşiktaş maçı öncesi Tahkim Kurulu'na gidiyor

08 Aralık 2017, Cuma 13:06
Kayserispor, Beşiktaş maçı öncesi Tahkim Kurulu'na gidiyor

Kayserispor yönetimi, Alanyaspor maçında yaşanan olaylar sonrasında Beşiktaş maçında cezalı duruma düşen Deniz Türüç için Tahkim Kurulu'na gitme kararı aldı.

FutbolArena - Kayserispor takımında Süper Lig'in 14. haftasında deplasmanda oynadığı Aytemiz Alanyaspor mücadelesi sonrasında yaşanan olaylar nedeni ile Deniz Türüç'e 1 maç ceza verilmişti.  Kayserispor yönetimi konu hakkında açıklamada bulundu.


Kayserispor'da Deniz Türüç Beşiktaş maçında forma giyebilecek mi?


Kayserispor yönetimi, Alanyaspor maçında yaşanan olaylar sonrasında Beşiktaş maçında cezalı duruma düşen Deniz Türüç için Tahkim Kurulu'na gitme kararı aldı. Kayserispor yönetimi resmi site aracılığı ile bir mesaj yayınladı;

''04.12.2017 tarihinde oynamış olduğumuz Aytemiz Alanyaspor müsabakası sonrasında soyunma odası koridorlarında yaşanan olaylar ile ilgili olarak Kulübümüz futbolcularından Deniz Türüç ve Silviu Lung 05.12.2017 tarihinde tedbirli olarak PFDK'ya sevk edilmiş ve bu sevke ilişkin savunma istem yazısı Kulübümüze 05.12.2017 akşamı saat 17:13'te faks yolu ile tebliğ edilmiştir.
Anılan sevk evrakları arasında yer alan temsilci raporlarını incelediğimizde, raporda belirtilen hususların eksik ve hatalı olduğu tarafımızca fark edilmiş ve bu yanlışlığın yalnızca soyunma odasını kayda alan kamera görüntüleri ile ortaya konulabileceği anlaşılmıştır. Bunun üzerine tarafımızca 06.12.2017 tarihinde TFF'den soyunma odası koridorlarının görüntüleri talep edilmiştir. TFF, söz konusu görüntüleri 07.12.2017 tarihinde saat 13:15'te e-posta yolu ile tarafımıza iletmiştir. TFF'nin e-posta ile göndermiş olduğu ve oldukça yüksek boyutu olan görüntülerin bilgisayar ortamına aktarılabilmesi ve izlenebilmesi 2 saati aşkın bir süreyi bulmuştur. Nitekim söz konusu görüntüleri izlediğimizde temsilci raporlarında belirtilen hususların eksik ve gerçekleri tam olarak yansıtmadığı bir kez daha görülmüştür.


Kayserispor'dan Deniz Türüç itirazı


PFDK savunmalarının 48 saatlik süre içerisinde sunulması zorunlu olduğundan, müsabaka görüntülerini izledikten sonra yaklaşık 2 saat içerisinde tarafımızca kapsamlı bir savunma hazırlanmış ve saat 17:15'te TFF'ye ekleri ile birlikte sunulmuştur.

Ancak PFDK tarafından, sunmuş olduğumuz görüntü ve savunmalarımız okumamış olacak ki; 7 sayfa, ekleri ve müsabaka görüntülerinden ibaret savunmamızı göndermemizden yalnızca 25 dakika sonra saat 17:35 itibariyle Kulübümüz futbolcularından Deniz Türüç ve Silviu Lung hakkında asla hak etmedikleri cezalara hükmetmiş ve bu futbolcuların bu hafta sonu Beşiktaş ile oynanacak müsabakada forma giymelerine engel olacak bir karar vermiştir.


Daha da önemlisi, Kulübümüzce yapılan araştırma sonucunda TFF tarafından 05.12.2017 tarihinde saat 17:13'te Kulübümüze tebliğ edilen temsilci raporlarının eksik olarak gönderildiği tespit edilmiş ve bunun üzerine TFF Genel Sekreterliği' ne 07.12.2017 tarihinde saat 15:43' te tarafımıza savunma yapabilmemiz için gönderilmiş olan müsabaka temsilcilerinin raporlarının eksik olup olmadığı ve eksik olması halinde eksik olan bölümlerin gereği gibi savunma yapabilmemiz adına ivedilikle tarafımıza gönderilmesi talep edilmiştir. TFF tarafından işbu talebimize ilişkin halen bir cevap verilmemiş, ancak Kulübümüze eksik olarak tebliğ edilmiş müsabaka temsilcilerinin raporları doğrultusunda PFDK tarafından Kulübümüz futbolcularına ceza verilmiştir.

Müsabaka temsilcilerinin raporlarında özellikle belirtilmiş olmasına rağmen TFF tarafından Kulübümüze gönderilen temsilci raporlarında bulunmayan bölümlerde, Kulübümüz futbolcusu Deniz Türüç' ün darp edildiği, boyun ve göğsünde darp izleri olduğu belirtilmektedir. Buna rağmen Aytemiz Alanyaspor Kulübü' nün hiçbir mensubunu PFDK' ya dahi sevk etmeyen TFF, futbolcumuzun nefsi müdafaa sınırları içindeki eylemini ortaya koyabileceğimiz temsilci tespitleri de Kulübümüze gönderilmemiş ve bu nedenle yasal savunma hakkımız da kısıtlanmıştır.

Aynı disiplin soruşturması kapsamında hiçbir eylemi olmayan ve müsabaka sonunda yaşanan olaylar sırasında kendi soyunma odasında bulunan Kulübümüz Futbolcusu Silviu Lung hakkında da PFDK tarafından müsabakadan men cezası verilmiş bulunmaktadır. Anılan futbolcumuz, müsabakanın bitimini takiben hastalığı sebebiyle derhal soyunma odasına gitmiş ve Kulüp doktorumuzca kendisine serum takılarak tedavi altına alınmıştır. Müsabaka sonrasında soyunma odası koridorunun girişinde yaşanan olaylar sırasında soyunma odasında serum bağlanarak tedavi gören futbolcumuz (bu hususların tamamı müsabaka görüntüleri ile sabit olmasına rağmen) hakkında ceza kararı alınmış olması şaşkınlık vericidir.

PFDK'nın hiçbir talimata aykırı hareketi olmayan bahse konu futbolcularımız hakkında vermiş olduğu cezaları kabul etmemizin mümkün olmadığını, bu çerçevede bugün itibariyle TFF Tahkim Kurulu'na başvurduğumuzu ve Tahkim Kurulu'nun bu hukuka aykırılıkları giderip hakkaniyet çerçevesinde Kulübümüzün mağduriyetinin önüne geçeceği inancında olduğumuzu belirtmek isteriz.

Kamuoyunun bilgilerine arz olunur.

Kayserispor Kulübü Derneği
Vekili;
Av. Çağlar ÇELİK''


Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
\"Kayserispor’da
Kayserispor’da Kana Bıyık transferinde sıcak gelişme
\"Muammer
Muammer Zülfikar Yıldırım: \"Sakatlığımdan eser kalmadı\"
", "kayserispor/kayserispor-besiktas-maci-oncesi-tahkim-kuruluna-gidiyor-335102h/", "08 Aralık 2017, Cuma 13:06", "1", "Kayserispor", "kayserispor"];hbr[1] = [354122, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/kayserisporda_gorkemli_sezon_acilisi_bengu_ve_kenan_dogulujI.jpg", "Kayserispor’da görkemli sezon açılışı! Bengü ve Kenan Doğulu", "Kayserispor yeni sezonu son derece görkemli bir kutlama ile açacak...", "
FutbolArena - Süper Lig’de 2018-2019 sezonu öncesi 04 Ağustos’ta Kayserispor, Kadir Has Stadyumunda görkemli bir açılış yapacak.


Kayserispor sezon açılışına hangi sanatçılar geliyor?


Sarı-Kırmızılılar yapacağı bu görkemli açılışta ünlü sanatçılar Kenan Doğulu ve Bengü sahne alacak.
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor yeni sezon çalışmalarını önce Kayseri’den şimdi de Erzurum’da devam ediyor. Pazar günü sabah yapacağı antrenman sonrası hazırlıklarını tamamlayacak olan Kayserispor ardından 2 gün izne ayrılacak ve 18 Temmuz’da Hollanda toplanarak 3.etap kampını gerçekleştirecek.


Kayserispor sezon açılışı hangi gün?


Temmuz ayının sonunda Kayseri’ye dönecek olan Kayserispor ligin ilk maçı olan Antalyaspor maçına kendi tesislerinde yapacağı çalışmalar ile devam edecek. 04 Ağustos Cumartesi akşam yapılacak olan sezon açılışına yoğun ilginin olması bekleniyor. Yapılacak olan sezon açılışında futbolcular ve teknik heyet tek tek tanıtılacak, ardından yeni sezon formaları görücüye çıkacak ve Kenan Doğulu ile Bengü’nün konserleri ile tamamlanacağı öğrenildi.

KENAN DOĞULU VE BENGÜ SAHNE OLACAK
Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda görkemli bir açılış yapacak olan  Kayserispor Kulübü ünlü 2 sanatçıyı Kayseri’ye getiriyor. Ünlü sanatçılar Kenan Doğulu ve Bengü 04 Ağustos’ta Kayseri Kadir Has Stadyumunda sahne  alacaklar. Geçen sezon Murat Dalkılıç ve Hande Yener sahne almıştı.  Yeni sezon öncesi de Kenan Doğulu ile Bengü sahne alacak ve Kayserispor taraftarını coşturacaklar.

BAŞKAN AÇIKLADI

Kenan Doğulu ve Bengü ile anlaştıklarını belirten Kayserispor Kulüp Başkanı Dr. Erol  Bedir, "04 Ağustos’ta Kadir Has Stadında yapacağımız etkinlik için büyük oranda Kenan Doğulu ve Bengü konseri olacak” dedi.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "kayserispor/kayserisporda-gorkemli-sezon-acilisi-bengu-ve-kenan-dogulu-354122h/", "13 Temmuz 2018, Cuma 16:09", "1", "Kayserispor", "kayserispor"];hbr[2] = [354121, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/ertugrul_saglamdan_transfer_aciklamasiMH.jpg", "Ertuğrul Sağlam’dan transfer açıklaması", "Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, transfer ve gelecek sezonla ilgili açıklamalarda bulundu.", "
FutbolArena Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam yeni sezon öncesi Erzurum kampında son derece iddialı açıklamalarda bulundu.


Ertuğrul Sağlam röportajı (13 Temmuz 2018 Cuma)


Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor yeni sezon hazırlıklarını 2.etap kampını Erzurum’da günde çift antrenman ile sürdürüyor. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam nezaretinde çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Sarı-Kırmızılı takımda keyifler yerinde.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, “İlk etap adaptasyon çalışmaları olarak geçirdik. Burada daha tempolu çalışmalar yapıyoruz. Erzurum’da ki çalışmalarımızın sonuna geldik. 18 Temmuz’da Hollanda’da son etap çalışmalarımızı yapacağız. Takımda sadece Atila’nın hafif bir sakatlığı var, başka eksiğimiz yok. Takımın heyecanı ve azmi bizi umutlandırıyor. Bunun yanında şehirdeki havanın yerinde olması ve taraftarın coşkusu gelecek sezon için havanın iyi olduğunu gösteriyor. Önümüzdeki sezon Kayserispor’un sezonu olacak. Türk futboluna adına değerler sunacağız. Hem oynadığımız oyunla seyredenlere keyif verirken hem saha içi ve dışında davranışımızla parmakla gösterilen bir takım haline geleceğiz. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Görüştüğümüz isimler var. Hollanda kampına bu oyuncuların yetişmesini bekliyoruz” diye konuştu.


Kayserispor transfer: Oyunculara teklif var mı?


Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, “ Hiçbir oyuncumuza resmi bir teklif yok” dedi. Sağlam, “ Biz Kayserispor olarak başarılı olacaksak, gelecek sezona damgamızı vuracaksak bunu hep beraber başaracağız. Çok güzel bir ortam ve birlik beraberlik var bunu koruyalım. Biz takımdan hiç bir ismin ayrılmasını istemiyoruz ama olurda gidecek isim olursa onun yerini doldurabilecek isimler için araştırmalarımızı yapıyoruz. Hiçbir futbolcumuzla ilgili ciddi bir teklif yok. Şundan herkes emin olsun ki. Herhangi mevkii de herhangi bir futbolcumuzun gitmesi durumunda bile en az onun kadar hatta ondan daha iyi futbolcuyu takıma koyup o kaybı hissetmeyecek çalışmalarımız var. Kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "kayserispor/ertugrul-saglamdan-transfer-aciklamasi-354121h/", "13 Temmuz 2018, Cuma 15:56", "1", "Kayserispor", "kayserispor"];hbr[3] = [354102, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/sakib_aytacin_hedefi_milli_takimNO.jpg", "Sakıb Aytaç’ın hedefi Milli Takım", "Kayserispor’un yeni transferi Sakıb Aytaç, yeni sezon öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.", "
FutbolArena - Antalyaspor’da oynadığı başarılı futbolla dikkatleri üzerine çeken ve başta üç büyükler olmak üzere bir çok takımın transfer listesinde bulunan Sakıb Aytaç tercihini Kayserispor’dan yana kullandı. Sakıb yeni sezon öncesi açıklamalarda bulundu.

Takımıyla yeni sezona Erzurum’da hazırlanan deneyimli oyuncunun hedefi, başarısını Kayserispor’da da sürdürüp Milli takım formasını giymek.
Sakıb Aykaç, Erzurum kampında hedeflerini anlatırken dünya kupasını heyecanla izlediğini belirtti ve VAR sisteminin Süper Lig’de faydalı olacağına inandığını söyledi.


Sakıb Aytaç Kayserispor’a transferini anlattı


Tecrübeli oyuncunun Selahattin Ekrekli’ye verdiği röportajın ayrıntıları şöyle:

"Antalyaspor’da sözleşmem sona ermişti. Bonservisim elimdeydi. Gelen teklifleri değerlendirmek istedik. Kayserispor’un hem kadrosuna, hem de yönetimine güvendiğim için burayı tercih ettim. Menajerimin bir kaç kulüple görüşme şansı oldu. Ama görüşmeler istediğimiz gibi gitmedi. Öyle olunca da bizim için en doğru tercihin Kayserispor olduğunu düşünerek imza attık."

"HEDEFİM A MİLLİ TAKIMA SEÇİLMEK"

"Kayserispor çok büyük bir camia. Yeni yönetimi, taraftarı, yeni hocasıyla ve takımdaki kaliteli oyuncularıyla kovalayacağımız  hedeflere ulaşmamız bakımından çok çalışmamız gerekiyor. Çünkü hedefimiz orta sıralar değil üst sıraları zorlayan bir takım olacak. Tabi ki benim de bireysel hedeflerim var. Öncelikle hedefim çok çalışıp takımıma elimden geldiğince faydalı olmak. Takımımızı yukarılara taşımak için her şeyi yapacağız. Her oyuncunun en büyük hedefi milli takımda oynamak. Biz de hedefliyoruz. Nasip olmadı ama bu yıl takımımızı iyi yerlere getirirsek ve ben de bireysel olarak iyi performans sergilersem, inşallah milli forma nasip olur diye düşünüyorum."

"FAVORİM FRANSA"

27 yaşındaki sol bek oyuncusu milli takım teknik direktörü Lucescu’dan davet beklediğini söylerken Sporlig Yayın Yönetmeni Selahattin Ekrekli’ye yaptığı diğer açıklamalar şöyle:

"Lige Antalyaspor maçıyla başlayacaksınız. Eski takımına karşı oynayacaksın? Neler söyleyeceksin?"

"Güzel ve özel bir maç olacak benim için. Antalya’da şampiyonluklar yaşadım. Zor ve güzel günler geçirdik. İyisiyle kötüsüyle 4 yıl bitti. Şimdi yeni kulübümdeyim. Antalyaspor’u evimizde ağırlayacağız. Centilmence bir maç olacak. Umarım iyi bir başlangıç olur"

"Dünya kupası finalinde favorin kim?"

"Favorim Fransa. Maçlarını izlediğimizde görüyorsunuz hep sürpriz takımlar çıktı. Burada bireysel oyuncuların değil, takım oyununun ne kadar önemli olduğunu gördük. Milli takım olarak keşke biz de orada olsaydık, bizim de şansımız olabilirdi diye düşünüyorum. İnşallah önümüzdeki yıllarda bu büyük turnuvalara katılma hakkı elde ederiz."

"Dünya Kupası’ndaki takımımız yok ama hakemimiz var. Cüneyt Çakır’ın performansı hakkında bir futbolcu gözüyle neler söyleyeceksin?"

"Cüneyt hocayı yakından tanıyoruz. Maçlarımızda birçok kez karşılaşıyoruz. İyi maçlar yönetiyor. Yurt dışında da bizi çok iyi temsil ediyor."

"Cüneyt hoca Türkiye’de çok eleştiriliyor. Neler söyleyeceksin bu konuda?"

"Bizim maçlardan örnek vereyim. Maçlarda pozisyonları devam ettirmiyor, kesiyor. Belki Avrupa’daki maçlarda onların tarzına uyarak yönetiyor olabilir. Ülkemizdeki maçlarda genelde daha çok durduruyor maçları. Ama yurt dışındaki maçları daha fazla oluyor. Ülkemizde çok eleştiriliyor. Haklı olduğumuz zamanlarda da eleştiriliyor haksız olduğumuz zamanlarda da . Ama beğendiğimiz bir hoca. İnşallah böyle devam eder."

’’VAR SİSTEMİ FAYDA GETİRİR"
Sakıb Aykaç, Erzurum kampında hedeflerini anlatırken dünya kupasını heyecanla izlediğini belirtti ve VAR sisteminin Süper Lig’de faydalı olacağına inandığını şu sözlerle ifade etti:

"Kesinlikle fayda getireceğine inanıyorum. Hakemlerimizde insan onların da hataları oluyor, bazen pozisyonları göremiyorlar. Bazen bizim kızdığımız pozisyonlar oluyor ama maçtan sonra izlediğimizde hakemin haklı olduğunu görüyoruz. VAR sisteminin  bizim için çok daha iyi olacağını düşünüyorum."

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "kayserispor/sakib-aytacin-hedefi-milli-takim-354102h/", "13 Temmuz 2018, Cuma 12:10", "1", "Kayserispor", "kayserispor"];hbr[4] = [354034, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/kayseri_erciyesspor_yok_oluyor_haciz_islemleri_basladiTq.jpg", "Kayseri Erciyesspor yok oluyor! Haciz işlemleri başladı", "86 yıllık tarihinde Kayseri’yi temsil eden Kayseri Erciyesspor yok oluyor! 10 gün önce kulüp tesislerine gelen icra memurları tarafından haciz işlemleri başlatmış, kulübe süre tanınmıştı.
 ", "
FutbolArena - Kayseri Erciyesspor’da dün Hacı Boydak Kulüp Tesislerine gelen icra memurları ve avukatlar tesisteki bütün spor malzemelerini kamyonlarla götürdüler.
 

Kayseri Erciyesspor’a neden haciz geldi?


Memurlar icra için geldiklerini belirterek eşyaları kamyonlara yükleyeceklerini söylediler.  Bundan 10 gün önce yediemin altına alınan kulüpteki hemen hemen tüm eşyaların dün haciz işlemleri gerçekleştirildi.

\"\"
EŞYALAR KAMYONLARA YÜKLENDİ

Ne var ne yok, tüm eşyalar kamyonlara yüklendi. Amatör Ligine düştükten sonra bir büyük darbeyi de haciz işleminde yiyen Kayseri Erciyesspor’da şimdi incin top oynuyor. Eşyaların gitmesinin ardından boş bir ardiye anımsatan Hacı Boydak Tesislerinde içerinin derdi dışarının derdi ile bir farkı bulunmuyor. Antrenman sahasında futbolcular yerine tavuk ve zaman zaman küçükbaş hayvanların otlandığı görülmesi Kayseri Erciyesspor taraftarını derinden üzüyor.

"86 YILLIK ÇINARI YAKTILAR"

Neyi var neyi yok, elinden alınan Kayseri Erciyesspor’da yönetici Yaşar Çalışır,  Eski başkanlardan Ziya Eren, Saffet Külahçı ve menajer Nuhkan Rüzgar’a veryansın etti. Çalışır, “Kayseri Erciyesspor’u elimizden geldiği kadar idare etmeye çalıştık. Tadilat gerçekleştirdik. Ancak eski yönetim polis eşliğinde icra memurları göndererek kulübümüzdeki tüm eşyaları haciz ettiler. Sahipsiz bırakılan Kayseri Erciyesspor’a  böylesine ağır bir darbeyi  vurmak kime yakışır.  Amatör Ligine düştü. Pazarız kaldı. Futbolcular kaldı. Aç kaldı. Susuz kaldı. En sonunda kulüpteki eşyalarda birilerinin isteği ile haciz edildi. 86 yıllık çınarı yıktılar. Ziya Eren ve avukatlarının kararı ile adeta Kayseri’nin koca takımı yok edildi. Biz bir şeylerin uğraşını verirken onlar yıktı. Başarılı oldular. Ben bundan sonra yapacak bir şey görmüyorum. Müracaat ettiği belediyelerden bir ses çıkmadı. Artık Kayseri Erciyesspor tamamen yok olmuştur” diye konuştu.

\"\"

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "kayserispor/kayseri-erciyesspor-yok-oluyor-haciz-islemleri-basladi-354034h/", "12 Temmuz 2018, Perşembe 12:09", "1", "Kayserispor", "kayserispor"]; slide[0] = [353818, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/kayserispor_fiksturu_aciklandi_kayserispor_2018_2019_maclari_kayserispor_fiksturaO.jpg", "Kayserispor fikstürü açıklandı! (Kayserispor 2018/2019 maçları - Kayserispor fikstür)", "Kayserispor Fikstür ve Süper Lig Fikstürü için haberimizi sizler için hazırladık. Kayserispor 2018-2019 fikstürü nasıl oldu şeklinde aramalar yapanlar için Kayserispor fikstürünü sizlere hazırladık. Kayserispor yeni sezon maçlarını incelemek isteyenler Kayserispor fikstür haberine göz atabilirsiniz.", "kayserispor/kayserispor-fiksturu-aciklandi-kayserispor-2018-2019-maclari-kayserispor-fikstur-353818h/", "09 Temmuz 2018, Pazartesi 14:45", "Kayserispor"];slide[1] = [353738, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/kayserispor_kac_transfer_yapacakuk.jpg", "Kayserispor kaç transfer yapacak?", "Kayserispor’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Kayserispor ile ilgili tüm gelişmeleri FutbolArena’dan takip edin...", "kayserispor/kayserispor-kac-transfer-yapacak-353738h/", "08 Temmuz 2018, Pazar 14:52", "Kayserispor"];slide[2] = [353702, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/kayserispor_sefa_yilmaz_transferinde_sona_geldiz9.jpg", "Kayserispor Sefa Yılmaz transferinde sona geldi", "Kayserispor’da transfer döneminde çalışmalar sürüyor. Sarı Kırmızılı yönetim eski futbolcusu Sefa Yılmaz’ın transferinde büyük oranda anlaşma sağladı. ", "kayserispor/kayserispor-sefa-yilmaz-transferinde-sona-geldi-353702h/", "07 Temmuz 2018, Cumartesi 22:07", "Kayserispor"];slide[3] = [353638, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/ertugrul_saglamdan_kayserispor_taraftarina_mesaj6B.jpg", "Ertuğrul Sağlam’dan Kayserispor taraftarına mesaj", "Kayserispor yeni transferleri için imza töreni düzenlerken Ertuğrul Sağlam da önemli açıklamalar yaptı.", "kayserispor/ertugrul-saglamdan-kayserispor-taraftarina-mesaj-353638h/", "07 Temmuz 2018, Cumartesi 00:37", "Kayserispor"];slide[4] = [353332, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/kayserisporlu_ryan_mendes_resmen_al_sharjahtaZQ.jpg", "Kayserisporlu Ryan Mendes resmen Al Sharjah’ta", "FutbolArena’nın günler öncesinden duyurduğu Kayserisporlu Ryan Mendes’in, Al Sharjah’a transferi resmen açıklandı. ", "kayserispor/kayserisporlu-ryan-mendes-resmen-al-sharjahta-353332h/", "02 Temmuz 2018, Pazartesi 20:46", "Kayserispor"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });