comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'dan Beşiktaş ve Emre Demir açıklaması

01 Aralık 2019, Pazar 22:45
Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'dan Beşiktaş ve Emre Demir açıklaması

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, FutbolArena'ya konuştu. Süper Lig'in ilk kadın başkanı Berna Gözbaşı, Beşiktaş maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Kayserispor, Süper Lig'in 13. haftasında Vodafone Park'ta Beşiktaş'a konuk olacak. Süper Lig'in ilk kadın başkanı Berna Gözbaşı, Beşiktaş maçı öncesi  İstanbul'a geldi ve FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu.
 

Berna Gözbaşı'nın Beşiktaş - Kayserispor maçı açıklamaları


"Tek galibiyetimizi aldığımız Fenerbahçe maçını hatırlatmak isterim. Oyuncularımız İstanbul takımlarına karşı biraz da kendilerini göstermek için daha iyi oynuyorlar. Ben içinde bulunduğumuz süreci futbolcularımızla görüşerek aktardım, sorunlarını anlamaya çalıştım. Benim de ilk kadın başkan olmam nedeniyle tüm Türkiye Kayserisporlu. Daha çok izlendiğimizi söyledim. Hepsi pozitif ancak futbolda işler belli olmuyor. Ben fair play'e uygun olarak daha iyi oynayanın kazanmasını diliyorum. Bizim puana daha çok ihtiyacımız var.

"BAŞKANLIK TEKLİFİNE ÖNCE HAYIR DEDİM"
"Çok zor bir görev devraldığımın farkındayım. Şehrin tüm dinamikleri bir araya gelerek bana görevi teklif ettiler. Başta herkes gibi hayır dedim. Daha sonra bunu neden yapmam gerektiği anlatıldı. Ben de kabul ettim."

"DEVRE ARASI TRANSFERLERİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR"

"Şu ana kadar kötü sonuçlar aldık. Ligin en altındayız. Sezon başında yapılan transferlerde sorun görünüyor. Takım ruhunun çok oluşmadığını görüyorum. Ben de bir işletmeciyim, bunu bazı dönemler kendi fabrikamda da yaşıyorum. Takım ruhu için 2 haftadır uğraşıyorum. Bazı futbolcularla konuşarak çözüm arıyoruz. Devre arasında bütçemize uygun oyuncular transfer etmek konusunda teknik heyet ile istişarelerimiz devam ediyor. Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız."

"EMRE DEMİR İÇİN İYİ BİR TEKLİF GELİRSE İSTİŞARE EDECEĞİZ"

"Emre Demir benim kızımla aynı yaşta. Hatta geçenlerde bir etkinlikte ben farkında değildim, Emre'yi üşüyor diye arabaya bindirdim. Bu da gündem olmuştu. Emre henüz çok genç. Bizim kulübümüzde yetişti. Biraz daha yetişmesi gerekiyor. Bülent Hoca, Gençlerbirliği maçında büyük bir risk alarak ve cesaret örneği göstererek Emre'yi oyuna soktu. Hemen ilk dakikada gol attı. Bu da benim gibi Kayserispor için bir ilk oldu. Kayserispor sonuncu ama ilkleri yaşıyor. Mali durumumuz ortada. Emre Demir için çok iyi bir teklif gelirse bunun için birlikte karar vereceğiz."

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!