comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı: "Biz pes etmedik!"

16 Şubat 2020, Pazar 14:20
Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı:

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Denizlispor maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'in 22. haftasında Denizlispor deplasmanında kazanan Kayserispor'da Başkan Berna Gözbaşı açıklamalarda bulundu. 

"İLK YARININ ÇOK ÖTESİNDE BİR TAKIM KURDUK"
"Pes etmedik, asla etmeyeceğiz. Ligin ikinci yarısı başladığında tüm tahminler ilk yarıda ortaya koyduğumuz futbol ve aldığımız sonuçlara bakarak Hes Kablo Kayserispor'un düşeceği yolundaydı. Muhteşem stadından, her türlü imkana sahip tesislere; ekonomiye, sanayiye, tutkun ve vefalı büyük taraftara sahip Kayserisporumuzu içine düştüğü ve kronikleşen sorundan kurtarmak için gece gündüz çalıştık. Bu aşamada ciddi maddi katkının yanında, yabancı futbolculardan hayatımda ilk kez duyduğum ve sürekli tekrarlanan "My head is gone" (kafam burada değil) ifadelerini değiştirmek için de büyük mücadele verdik ve kurduğumuz diyaloglarla buradan umudunu kesmiş futbolculardan, kenetlenen futbolcu topluluğu oluşturmayı başardık. Ara transferde, teknik direktör değişikliği ve hem maddi açıdan, hem de akıllı transferlerle ilk yarının çok ötesinde bir takım kurduğumuza inanıyoruz."

"ÖZLENEN KAYSERİSPOR'U OLUŞTURDUK"

"Bu takım henüz oturma aşamasında, ilerleyen haftalarda daha da iyi olacağımıza inancım tam. Biliyorsunuz biz Denizlispor maçına "bir kıvılcım yeter" anlayışı ile çıktık ve ne mutlu ki bu kıvılcımı attık. Sadece skor anlamında değil futbol anlamında da özlenen Kayserispor'u oluşturduğumuza inanıyorum. Bunun en büyük kanıtı Denizlispor taraftarının maç sırası ve sonundaki alkışları. Biz pes etmedik, Bu kent de etmesin."

"KIVILCIMI YANGINA ÇEVİRME VAKTİ"

"Şu an önümüzde çok önemli 2 iç saha maçımız var. Şimdi kenetlenme, dirilme, ayağa kalkma, atılan kıvılcımı, yangına çevirme vakti. Bizler inandık, siz de inanın. Şimdiden gelecek hafta Cumartesi günü kimseye randevu vermeyin ve bu kent için şehrin kalbinde yerinizi hazırlayın."

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!