comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor, Ahamada ve N'Guemo ile yollarını ayırdı

24 Ocak 2018, Çarşamba 18:36
Kayserispor, Ahamada ve N'Guemo ile yollarını ayırdı

Kayserispor'un gelecek sezon kadrosunda düşünülmeyen kaleci Ali Ahamada ve Landry N'Guemo sözleşmelerini tek taraflı fesih ettiler.

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'da sezon başı lisansı çıkmayan yabancı oyuncular Ali Ahamada ve Landry N'Guemo sözleşmelerini fesih ederek Kayseri'den ayrıldılar.
 

Ali Ahamada ve Landry N'Guemo, Kayserispor ile sözleşmesini feshetti


Kaleci Ali Ahamada ve Landry N'Guemo bu sezon teknik heyet tarafından kadroda düşünülmeyen iki oyuncu Kayserispor ile bağlarını kopardılar. Sezon başında lisansları çıkmayan ancak sözleşmeleri devam eden iki oyuncu birkaç takımla görüşmelerini sürdürüyorlar.

N'GUEMO ALACAKLARININ HEPSİNİ TAHSİL EDECEK
Akhisarspor'dan transfer edilen Landry N'Guemo Sarı-Kırmızılı forma ile 9 maçta forma giydi. 9 maçta 125 dakika forma giyen 32 yaşındaki ön libero sözleşmesi devam ettiği için Kayserispor'dan alacaklarının tamamını alacak.

AHAMADA FRANSA'YA GİTTİ

Kayserispor forması altında önemli maçlarda takımın önemli puanlar almasında büyük pay sahibi olan kaleci Ali Ahamada'nın da sezon başında teknik heyet tarafından kadro dışı kaldı ve çalışmalarını alt yapı ile sürdürmüştü. Ligin ilk yarısının ardından tek taraflı sözleşmesini fesih eden Ali Ahamada'da Kayseri'den ayrılarak Fransa'ya gitti.

Her iki futbolcunun alacaklarını ödemek zorunda kalacak olan Kayserispor yönetimin tek taraflı fesih hakkını elde eden Landry N'Guemo ve kaleci Ali Ahamada  ile anlaşmaya gitmesi bekleniyor. 

Kayserispor ile ilgili tüm gelişmeleri Kayserispor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)