comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor 5 Mayıs günü olağan seçimli kongreye gidiyor

17 Nisan 2018, Salı 20:25

Kayserispor Kulübü resmi sitesinden yaptığı açıklama ile 25 Mayıs günü olağan seçimli kongreye gidileceğini duyurdu.

FutbolArena - Kayserispor Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamda 25 Mayıs günü olağan seçimli kongreye gidileceğini açıkladı. Kayserispor Kulübü yönetim kurulu adına kongre mesajını resmi site aracılığı ile yayınladı.


Kayserispor'da seçim hangi gün yapılacak?


Kayserispor Kulübü seçime gidiyor. Sarı kırmızılı kulüp yönetimi 25 Mayıs günü olağan seçimli kongrenin gerçekleşceğini resmi site aracılığı ile açıkladı.

İŞTE O AÇIKLAMA;
''
26.01.2017 tarihinde yapılan OLAĞANÜSTÜ genel kurulda 3  yıllığına göreve gelmemiz ve tüzüğümüze  görev süremizin bitmesine daha 19 ay olmasına rağmen teamüller  gereği ve seçimli genel   kurulların bir sonraki sezon hazırlığı için Mayıs ayında yapılmasının uygun olduğu değerlendirmesiyle 17.04.2018 tarihinde kulüp tesislerimizde toplanan yönetim kurulumuz 05.05.2018 Cumartesi günü saat 11.00'da Kadir Has Spor ve Kongre Merkezinde olağan seçimli  genel kurul toplantımızın yapılmasına, çoğunluk sağlanmadığı takdirde, 12.05.2018 Cumartesi günü aynı yer  ve saatte genel kurul  yapılması konusunda karar almış olup, keyfiyet kamuoyuna saygıyla duyurulur.''

Spor Toto Süper Lig ile ilgili son gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.