comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor 1-9 Freiburg hazırlık maçı özeti ve golleri

26 Temmuz 2019, Cuma 19:07
Kayserispor 1-9 Freiburg hazırlık maçı özeti ve golleri

Kayserispor, Almanya'nın Freiburg takımıyla oynadığı hazırlık maçında sahadan 9-1 mağlup ayrıldı. 75 dakika oynanaması gereken müsabakayı hakem 60. dakikada bitirdi. Sarı kırmızılılar, Freiburg ile günün ilk hazırlık maçında ise 75 dakika oynadı ve 2-0 kaybetti. 

FutbolArena - Kayserispor'da yeni sezonun hazırlıkları devam ederken, sarı kırmızılılar Freiburg ile 75'er dakikadan 2 hazırlık maçı oynadı. Sarı kırmızılılar ilk hazırlık maçında as kadrosuyla mücadele ederken, sahadan 2-0 mağlup ayrıldı. İkinci hazırlık maçında ise Kayserispor yedek ve genç ağırlıklı kadroyla sahadaydı. Sarı kırmızılılar bu karşılaşmada ise 9-1 gibi farklı bir skorla mağlup olurken, müsabaka 60. dakikada sona erdi. 
 

Kayserispor 1-9 Freiburg maç özeti ve golleri


Kayserispor, Freiburg ile oynadığı ikinci hazırlık maçına Hakan Arıkan, Mert, Adem, Ramazan, Nurettin, Emre, Palange, Sakıb, Djedje, Mensah ve Bilal 11'iyle sahaya çıktı. Freiburg 2. dakikada Borrello, 10. dakikada Terrazzino ve 21'de Borrello ile farkı erken yakaladı. 27. dakikada Höler skoru 4-0 yaptı. 28. dakikada Kayserispor'da Emre skoru 4-1'e getirdi. Bu dakikadan sonra yine Freiburg üst üst'e goller buldu. 

2' Borello
10' Terrazzino
21' Borello
27' Höler
28' Emre
30' Höler
36' Ravet
46' Terrazzino
55' Borello
60' Gondorf

 

Kayserispor, Freiburg'a 2-0 kaybettiği ilk hazırlık maçında ise sahaya şu 11'le çıktı: Lung, Atila, Aymen, Poulain, Lopes, Djedje, Ziya, Boldrin, Yasir, Mensah, Bilal
KAYSERİSPOR'DAN AÇIKLAMA

Takımımız bu gün Bundesliga ekiplerinden Freibug ile 75 dakika süre üzerinden oynadığı hazırlık maçını 3 – 0 kaybetmiş, maçtan sonra tamamı genç ve altyapı oyuncularımızdan oluşan takım ise 60 dakika süreli maçta 9-1 yenilmişlerdir.
Dünü çok yorucu çift idmanla geçirip bugün uzun bir otobüs yolculuğu ile maçlara çıkan oyuncularımızın aldıkları sonuçlar tabiiki bizleri tatmin etmemiştir.
Ancak, takımı oluşturmaya çalışırken, eksiklerin önceden tesbiti amacına yönelik bu hazırlık maçlarının sonuçlarına gerekenden fazla önem vermekte abartı olacaktır. Taraftarlarımızın içi rahat olsun. Ligler başladığında çok iyi bir takıma sahip olduklarını görecekler.

Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!