comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayseri Transfer Haberleri: Gyan Asamoah Kayserispor'da kalacak mı?

28 Mayıs 2018, Pazartesi 13:59
Kayseri Transfer Haberleri: Gyan Asamoah Kayserispor'da kalacak mı?

Kayserispor yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarını sürdürüyor.

FutbolArena - Kayserispor'da gelecek sezonun planlaması yapılıyor. Süper Lig'in köklü ekibi Kayserispor'da transfer çalışmaları ve kamp çalışmaları hakkında önemli bilgiler açıklandı.


Kayserispor kamp programı 2018, Kayserispor nerede kamp yapacak?


29 Haziran günü yeni sezon hazırlıklarına başlayacak olan Kayserispor, 9 Temmuz'da Erzurum'da ilk kampa girecek. Ardından 2. kamp çalışmaları için 18 Temmuz'da Hollanda'ya gidecek olan Kayserispor, 2 Ağustos'ta ise Kayseri'ye dönecek.


Kayserispor'dan ayrılan futbolcular 2018


Kayserispor Kulübünden yapılan açıklamada, "Transfer çalışmalarında öncelikle giden oyuncularımızın sayısal eksikliğini  giderecek, takımımıza katkı yapacak oyuncuların ekibimize katılmasına çalışılmaktadır. Geçtiğimiz yılda takımımızda kiralık olarak forma giyen Amorim, Nikola ve Badji'nin herhangi bir ilave masraf olmaksızın,sözleşmeleri tamamlanmıştır.Yine kadromuzda bulunan ve Akhisarspor'da kiralık olarak oynayan Geoffrey Bia'da kendine takım bulmuş ve takımımıza bir külfet getirmeden karşılıklı anlaşmayla yollar ayrılmıştır." denildi.


Asamoah Gyan ve Silvestre Varela Kayserispor'da kalacak mı?


Öte yandan bu sezon beklentileri karşılayamayan Gyan Asamoah ve Varela hakkında da bir açıklama yapıldı ve "Futbol dünyasındaki kariyerleri belli olan ancak geçirdikleri şanssızlık ve sakatlıklarla takımımıza beklenen katkıyı veremeyen Asamoah Gyan ve Silvestre Varela ile de önümüzdeki sezon için görüşmeler devam etmektedir. "Performans" ağırlıklı revize sözleşmeleri konusunda mutabık kalınması durumunda ise futbol kaliteleri ve kişisel karakterleri konusunda şüphemiz olmayan bu oyuncularımızla da devam etme düşüncemiz mevcuttur." ifadeleri kullanıldı.

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"