comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayseri Kadir Has Stadı yeni sezona hazır

05 Ağustos 2017, Cumartesi 13:12
Kayseri Kadir Has Stadı yeni sezona hazır

Kadir Has Stadı yeni sezona hazır. Kayseri Has Stadyumu'nun koltukları ve zemini yenilendi.

FutbolArena - Kayserispor yönetimi Kayseri Kadir Has Stadyumu'nda bir dizi yeniliğe gitti. Koltukları tamamen değiştiren Kayserispor yönetimi Stadyuma yeni bir görüntü kazandırdı.

Kayserispor'a ev sahipliği yapan Kadir Has Stadı'nda yeni sezon öncesinde bütün hazırlıklar tamamlandı. 33 bin kişilik statta, bütün koltuklar sarı-kırmızı renklerle değiştirildi. 
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Kadir Has Stadı'nda 2017-2018 İlhan Cavcav sezonu öncesinde bütün hazırlıklar tamamlandı. Kayserispor'a ev sahipliği yapan stadın 33 bin koltuğu sarı-kırmızı renklerle değiştirildi.

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin İşlertaş, statta hazırlıkların tamamlandığını söyleyerek, şu bilgileri verdi:

''YENİ BİR ÇEHRESİ OLDU''

“2017-2018 sezonu öncesinde hazırlıklarımızı tamamladık. Özellikle stadyumun yeni bir çehresi oldu. Kayserispor'un da bu konuda emeği çok büyük. Stadyumun zeminini zaten sezon kapanışı itibariyle bütün çalışmalarına başlamıştık. Stadımız sezona hem zemin olarak hem de fiziki şartları olarak hazır bulunmaktadır. İnşallah çok başarılı bir sezon geçiririz. Kayserispor'un bu sezonda başarılı olacağına inanıyorum. Biz Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak alt yapısı hazır bir şekilde sezonun açılışını bekliyoruz.”


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)