comScore

Kayserispor Kayserispor

Hikmet Karaman'dan Galatasaray maç sonu kırmızı kart sorusu

20 Nisan 2019, Cumartesi 21:48
Hikmet Karaman'dan Galatasaray maç sonu kırmızı kart sorusu

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Galatasaray maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Galatasaray maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

"12-13 KİŞİLİK BİR KADRO"
12-13 kişilik kadroyu çevirerek oynamaya çalışıyoruz. Maçın ilk 45 dakikası bütün 90 dakikaya bedel. Galatasaray şampiyonluğa oynayan bir takım. Elindeki kadro, kulübedeki oyuncular... 

"İLK YARIDA MAÇIN KADERİ"

1-0'dan sonra 3 tane net pozisyonumuz var. Burada önce kendi eleştirimizi yapmayalıyız. 2-1 mağlupken asla 3. golü yemeyecektik. 2-1 içeri gidecektik. Hakeme itiraz, oradaki oyun disiplinini bir anda kaybetmemiz sol bekten gelen oyuncunun gol atmasına sebep oldu."

EMRE AKBABA'NIN POZİSYONU KIRMIZI OLABİLİR MİYDİ?

Arda Kardeşler'in yanına gittim. Hakem hata yapabilir. Pozisyonu yanlış da değerlendirebilir. VAR hakemleri var. Geçen hafta oynadığımız maçta VAR hakemi Arda Kardeşler. Bugünkü maçta hakem Arda Kardeşler. Emre Akbaba'nın pozisyonu acaba kırmızı kart olabilir miydi? Maçın içinde yaşadığımız verilen ve verilmeyen kararlar oyuncular tarafından da izleniliyor. Dolayısıyla burada itiraz edebiliyoruz, kızabiliyoruz. Mağlup da bitirebiliriz ama 11'e 11 tamamlamayı istiyordum. Geçen hafta da 10 kişi oynayan Fenerbahçe karşısında Galatasaray'ın zorlandığını düşündük. 

EROL BEDİR'DEN FUTBOLARENA'YA AÇIKLAMA

Öte yandan Kayserispor Başkanı Erol Bedir, FutbolArena'ya özel açıklamasında "Eksik olmamıza rağmen takım iyi oynadı. İstanbul'da 30-40 bin kişi önünde Galatasaray'a karşı daha ne akdar pozisyon bulabilirsiniz. Fakat puan almamıza elinde düdük olan arkadaşlar engel oldu. Emre Akbaba'nın kırmızı kartı verilmedi. Feghulii'ye de kırmızı kart verilmedi Galatasaray'ı ve puan almamıza engel olan hakemi tebrik ediyorum. Geçen hafta Galatasaray'ın aleyhine yapılan hatalar burada telafi edilmek istendi. Büyük camiaları biraz memnun etmek gerekiyor, bugün de biz kurban edildi. Haktan, huktan birileri anlıyorsa biz hakkımızı helal etmiyoruz." dedi.

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)