comScore

Kayserispor Kayserispor

Hikmet Karaman: "Rizeliler bana cephe aldı çünkü..."

19 Şubat 2019, Salı 21:38
Hikmet Karaman:

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, 38 Kent TV'de katıldığı programda Çaykur Rizespor taraftarlarının kendisine cephe almalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 


FutbolArena - Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, 38 Kent TV programının konuğu oldu ve takımın yakaladığı çıkış hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

"TRANSFER YAPAMAYAN 3 TAKIMDAN BİRİYİZ"
38 puanı görelim dedim önce. 38'i görmeden rahatlamak yok. Ben oyuncularımın yanında kendimi ön plana çıkarmayı istemiyorum. Geçen maçta Kana Bıyık'ı gösterdim. Aslan payı onların çünkü. Burada güzel bir ekibimiz ve güzel bir çalışma ortamımız var. Herkes beni 2004/05'teki Hikmet Karaman zannediyor. Ben 6 ay önceki Hikmet Karaman'ı eleştiriyorum. Ben de kendimi geliştiriyorum. Yalana tahammülüm yok.  Trabzonspor ve Bursaspor ile birlikte transfer yapamayan 3 takımız biz. Siz, biz yok. Hepimiz varız. Benim 3. gelişim Kayseri'ye."RİZELİLER BANA NEDEN CEPHE ALDI?"

"Rizeliler bana cephe aldı. Neden? 
Rizespor camiası Trabzonspor'un büyüklüğünü kabul edecek dedim diye. Kardeşim ortada şampiyonluklar yaşamış, ciddi başarılar yakalamış büyük bir camia var. Bunu söylemeyelim mi?"

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)