comScore

Kayserispor Kayserispor

Hikmet Karaman istifa sonrası FutbolArena'ya konuştu

07 Ekim 2019, Pazartesi 18:34
Hikmet Karaman istifa sonrası FutbolArena'ya konuştu

Kayserispor Başkanı Erol Bedir ve teknik direktör Hikmet Karaman'ın istifası camida deprem yarattı. Hikmet Karaman ilk açıklamasını FutbolArena'ya yaptı.

FutbolArena - Kayserispor'da üst üste alınan olumsuz sonuçların ardından kulüp başkanı Erol Bedir ve teknik direktör Hikmet Karaman istifa etti. Geçen hafta istifadan vazgeçirilen Hikmet Karaman, devamında alınan Göztepe yenilgisi sonrası başkan ile beraber görevi bıraktı. Hikmet Karaman ilk açıklamasını FutbolArena'ya yaptı.
 

Hikmet Karaman'dan Kayserispor açıklamaları


Teknik Direktör Hikmet Karaman, istifa sonrası FutbolArena'ya konuştu. Karaman, "Kayseri şehrine, şehir yöneticilerine, taraftarlarımıza, özellikle de Kapalı Kale grubuna vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Erol Başkan ve yönetimi ile çok zorluklarla göğüs gerdik. Umarım bundan sonra ki süreçte, Kayserispor'un başarılı olabilmesi için gerekli destek ve imkan oluşur." ifadelerini kullandı.
 

Kayserispor'un yeni teknik direktörü kim olacak?


Kayserispor'da yönetim kurulunun oybirliğiyle göreve getirilen Hamdi Elcuman, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada yeni teknik direktörle ilgili son durumu paylaştı. Arayışlara başladıklarını belirten Hamdi Elcuman, "Görevi, dün itibariyle devraldık. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Teknik Direktör konusunda görüşmelerimiz devam ediyor. Kayserispor için var gücümüzle mücadele edeceğiz" dedi.

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!