comScore

Kayserispor Kayserispor

Halit Kurt'tan açıklama! "Oyuncular arkamda"

25 Ekim 2019, Cuma 14:38
Halit Kurt'tan açıklama!

Kayseri Meysuspor antrenörü Halit Kurt, soyunma odasında futbolculara tokat atmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Kayseri'de Meysuspor'u çalıştırdığı dönemde 3 yıl önce futbolcuları soyunma odasında tokatlayan ve küfür eden Halit Kurt, Fanatik Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu. Oyuncularının kendisine destek verdiğini belirten Halit Kurt, "Bu soyunma odasında bir reflekstir. Bir ailenin yatak odası nasıl gizemliyse ve mahremse soyunma odası da bir antrenör için özeldir." dedi.

"SEVERİM DE DÖVERİM DE"
"25 yıllık antrenörüm. Başladığım heyecanla bu işi sürdürmeye devam ediyorum. UEFA B Lisansına sahibim. Bütün oyuncularım benim çocuğum gibi. Severim de döverim de. 3 yıl öncesine ait bir video. Müsabakanın ilk yarısını 3-1 geride soyunma odasına gidiyoruz. O gün kadroda olmayan bir arkadaşımız görüntüleri çekiyor. Nasıl olduysa şuanda yayılması sıkıntı oldu." 

"İYİ Kİ BİZİ DÖVDÜNÜZ DİYORLAR"

"Yoksa bütün oyuncularım bana destek veriyor ve arkamda. Şu anda eski oyuncularım bile beni arıyor. 82-84 doğumlu oyuncularım bile arıyor, video gönderiyor arkandayız iyi ki bizi dövdünüz diye."

"PSKİKOPAT RUHLU BİR İNSAN DEĞİLİM" 

"Bu soyunma odasında bir reflekstir. Bir ailenin yatak odası nasıl gizemliyse ve mahremse soyunma odası da bir antrenör için özeldir. Orada kızar da, döver de, sever de her şey yapar. Mesela ben doktor kontrolü olmadan 10 kilo kaldıramam ama bir oyuncumun bacağı alçıya alındığı için geçe üçte sırtımda evine çıkardım. 70 kilo çocuk mesala... Zamanı geliyor çocuğu sırtında alıp üçüncü kata çıkarıyorsun yeri geliyor bu böyle yani. Bizi yetiştiren hocalarda da vardı. Yoksa art niyetli, sadist, psikopat ruhlu bir insan değilim. Ben de üniversite okudum. Halkla İlişkiler mezunu bir insanım. Video yayılmasa iyiydi ama allah var, oyuncularımın hepsi arkamda, yanımda. Ben de onları her zaman ki gibi severim. Askerliğe uğurluyorum. Evleniyor düğününe gidiyorum. Hepsiyle bir aile ortamında görüşürüz. Eşimi de alıp giderim. Onlar bize gelir. Hepsiyle birlikte aile ortamındayız."

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"